Doğan Halisdemir Konyaspor-Galatasaray maçının 'onur konuğu' olacak

26.04.2019 - 13:12 | Son Güncelleme: |
Yorum Yap
15 Temmuz Destanı'nın simge ismi kahraman şehidimiz Ömer Halisdemir'in ağabeyi Doğan Halisdemir, Atiker Konyaspor'un Galatasaray ile oynayacağı karşılaşma için Konya'ya gelecek. Doğan Halisdemir yeşil beyazlı kulübün "Onur Konuğu" olarak karşılaşmayı riyaset locasında izleyecek.
Doğan Halisdemir Konyaspor-Galatasaray maçının 'onur konuğu' olacak

Daha önce şehit polisimiz Fethi Sekin'in oğlu Burak Tolunay Sekin, kardeşi Vedat Sekin, Ankara'da trafikte magandaların saldırısına uğrayan gazi Muzaffer Oktay, Ampute Milli Takımı, İsrail askerleri tarafından gözaltına alınan ve karakolda darp edilen Filistinli Down Sendromlu Muhammed Khader Al Taweel ile ailesi, Zonguldak’ta belediye otobüsünün koltuklarını iş elbiseleri kirletmesin diye oturmayan ve boş otobüste seyahat eden maden işçilerini "Onur Konuğu" olarak misafir eden Atiker Konyaspor, Galatasaray ile oynanacak Süper Lig maçında bu kez Doğan Halisdemir'i ağırlayacak. 

15 Temmuz Destanı'nın simge ismi kahraman şehidimiz Ömer Halisdemir'in ağabeyi Doğan Halisdemir, Atiker Konyaspor'un Galatasaray ile oynayacağı karşılaşma için Konya'ya gelecek. Yeşil beyazlı kulübün davetini geri çevirmeyen Doğan Halisdemir karşılaşmayı başkan Hilmi Kulluk ile birlikte riyaset locasında takip edecek.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'da Paylaş

YORUM YAZIN