Müdür yardımcılığı sınav sonuçları 2016

Müdür yardımcılığı sınav sonuçları bugün saat kaçta açıklanıyor? MEB kaynaklarından bilgi geldi. İşte detaylar...

Eğitim 20/04/2016 - 16:51
 Müdür yardımcılığı sınav sonuçları 2016
-A +A

MEB kaynaklarından gelen bilgiye göre MEB Müdür Yardımcılığı Sınav sonuçları bugün saat 15.00 ile 17.00 arasında meb.gov.tr ve ikgm.meb.gov.tr'den açıklanıyor.

52 bin öğretmenin gözü bugün açıklanacak MEB Müdür Yardımcılığı Sınav Sonuçları'nda . Sonuçlar MEB'in İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü sayfası ikgm.meb.gov.tr ve MEB'in internet sitesi meb.gov.tr'den öğrenebilebilecek.

MEB Müdür Yardımcılığı sınav sonuçları 2016 bugün açıklanıyor. MEB'e bağlı okullarda müdür yardımcılığı yapmak isteyen eğitimcilerin gözü kulağı MEB müdür yardımcılığı sınav sonuçları için meb.gov.tr ve ikgm.meb.gov.tr adreslerinde. MEB 2016 müdür yardımcılığı sınav sonuçları açıklandı mı? Detaylar haber7.com'da..

Müdür yardımcılığı sınav sonuçları bugün saat kaçta açıklanıyor?

Müdür Yardımcılığı ve Müdür Başyardımcılığı sınavı 20 Mart 2016 Pazar günü 14.00 yapılmıştı. 52 bin kişinin katıldığı sınavda müdür yardımcısı adaylarına Türkçe dil bilgisi, genel kültür, mevzuat, halkla ilişkiler, okul yönetimi gibi 20 farklı alanda toplam 100 soru sorulmuş ve cevaplamaları için 110 dakika verilmişti.

MEB Müdür yardımcılığı sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
MEB'in müdür yardımcılığı sınav sonuçlarını bugün saat 15.00 ile 17.00 arasında açıklanacak. MEB Müdür Yardımcılığı Sınav Sonuçları sorgu ekranı bugün saat 15.00'den itibaren aktif hale gelmesi bekleniyor.

MEB Müdür yardımcılığı sınavına nasıl itiraz edilir?
MEB'in daha önce belirlediğine göre itiraz süresi sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından başlar. İtirazlar 10 gün süre içerisinde yapılır. MEB İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğüne itirazlar yapılabilir. 

ETİKETLER

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Eğitim kategorisine ait diğer haberler

Konya haberleri
Konya’da Trafik polisi kazada yaralandı, kardeşi öldü