Çelikkayalar'dan Enflasyonla Topyekun Mücadeleye dev destek

Çelikkayalar Genel Müdürü Ali Kaya, Enflasyonla Topyekun Mücadeleye ilişkin, "12 Ekim 2018 ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli kampanyaya biz de bu ülkenin önce bir ferdi sonrasında işletmesi olarak haftalık çeşitli guruplarda 60 üründe ve kampanya bitimine kadar toplamda 600 üründe %10 indirim yaparak bizde varız diyoruz " dedi.

Ekonomi 16/10/2018 - 10:17
 Çelikkayalar'dan Enflasyonla Topyekun Mücadeleye dev destek
-A +A

Çelikkayalar Genel Müdürü Ali Kaya, Enflasyonla Topyekun Mücadeleye ilişkin açıklama yaptı.

Ali Kaya, "Konya'nın markası Çelikkayalar alışveriş merkezleri olarak yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz" dedi.

Kaya, "Yıllarca AFRA Alışveriş Merkezi olarak hizmet veren ve son olarak Makromarket'in işlettiği merkez mağazayı 18. şube olarak bünyemize katmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Konya şehir merkezinde yer alan  yeni ismi Çelikkayalar Merkez AVM olan mağazamız 3000 metrekare olup başta gıda, temizlik, manav, şarküteri, kasap zücaciye, unlu mamuller, balık reyonu ile A’dan Z’ye binlerce ürünün bulunduğu ve toplam 100 personel istihdam edecektir.
Çelikkayalar AVM olarak "Bu şehrin markasıyız’’ sloganıyla çıktığımız yolda Konya'mızda yatırımlarımızı hız kesmeden sürdürmeye devam edeceğiz." dedi.

Kaya, "Devralınan eski Afra mağazası dahil, yıl sonuna kadar 3 yeni mağaza daha açılacak. İstihdam sayısı 800’den 1.100’e çıkacak" dedi.

Ali Kaya şu açıklamayı yaptı:

"Firma olarak gerek Konya gerekse de Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaya devam ediyoruz.

Çelikkayalar'ın marka güveni ile hizmet anlayışını bu mağazaya da taşıyacağız. Kaliteden asla taviz vermeden müşterilerimizin karşısına uygun fiyatlarla çıkacağız. Bir taraftan şube sayımızı artırıyoruz diğer taraftan da istihdam sayımızı...Çelikkayalar olarak biz büyük bir aileyiz ve her geçen gün de büyümeye devam ediyoruz.

Konyalı üretici ve tedarikçi firmalara destek veren, aynı zamanda halkımıza en iyi hizmeti sunan Çelikkayalar Konya'nın markasıdır.

ENFLASYONLA MÜCADELEYE BÜYÜK DESTEK

Başkan Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak tarafından açıklanan Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'nı çok anlamlı buluyor, bu mücadeleye tam destek veriyoruz.

Enflasyonla, toplumun tüm kesimlerinin ortak sorumluluğu ve ortak fedakarlıklarıyla daha etkin mücadele edileceğine inanıyoruz.

Çelikkayalar Marketler Zinciri Yönetim Kurulu olarak Enflasyonla Topyekün Mücadele kampanyasında 12 Ekim  2018 ile  31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli kampanyaya biz de bu ülkenin önce bir ferdi sonrasında işletmesi olarak haftalık çeşitli guruplarda 60 üründe ve kampanya bitimine kadar toplamda 600 üründe %10 indirim yaparak  bizde varız diyoruz ve her zaman devletimizin ve  milletimizin  yanında olmaya devam edeceğiz. Bu topyekun kararlılıkla kamu, özel sektör ve tüketicilerle sağlanacak güçlü iş birliği ve koordinasyonla, zorlu sürecin geride bırakılacağına, yeniden yüksek tempolu ve istikralı büyüme sürecine girileceğine inanıyoruz."

ETİKETLER

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Ekonomi kategorisine ait diğer haberler

Konya haberleri
Konya'da Çanakkale yiğitleri dualarla anıldı