Davada karar açıklandı! Ünlü oyunculara hapis cezası yağdı

Ünlü isimlerin de aralarında bulunduğu uyuşturucu davasında karar çıktı. Aralarında Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, şarkıcı Cenk Eren ve menajer Selin Boronkay'ın da bulunduğu 34 kişinin yargılandığı uyuşturucu davası ünlü isimlere hapis cezası verildi.

Güncel 16/05/2018 - 16:52
 Davada karar açıklandı! Ünlü oyunculara hapis cezası yağdı
-A +A

Ünlü oyuncular Çağatay Ulusoy, 2011 Türkiye ikinci güzeli oyuncu Gizem Karaca, Cemal Hünal, Yusuf Akgün, Ergun Taş, şarkıcı Cenk Eren ile DJ Nuri Kösem, Ayşe Selin Boronkay’ın da aralarında bulunduğu 34 kişinin yargılandığı davada mahkeme 5 yıl sonra kararını açıkladı.

ÜNLÜ İSİMLERE HAPİS CEZASI


Çağatay Ulusoy, Cenk Eren, Gizem Karaca, Cemal Hünal, Yusuf Akgün, Ergun Taş gibi ünlü isimlerin yargılandığı uyuşturucu davasında Cenk Eren'e uyuşturucu ticareti suçundan 6 yıl 3 ay, Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, DJ Nuri Kösem ile Selin Boronkay'a ise 4'er yıl 2'şer ay hapis cezası verildi.

GEREKÇE: UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPMAK


Mahkeme Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, DJ Nuri Kösem ile Selin Boronkay  “uyuşturucu madde ticareti yapmak” suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezası verdi.

HAPİS CEZASI ARTIRILDI


Şarkıcı Cenk Eren ise “uyuşturucu madde ticareti yapmak” suçundan 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Ele geçirilen maddenin kokain olduğunu belirten mahkeme cezada artırım uygulayarak, 7 yıl 6 aya çıkardı. Cezada “iyi hal” indirimi de uygulayan mahkeme Cenk Eren’e 6 yıl 3 ay hapis cezası verdi.

 

ETİKETLER

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Güncel kategorisine ait diğer haberler
Bugün içinde çok okunan haberler

Konya haberleri
Konya'da uyuşturucu operasyonu: 2 tutuklama