SON DAKİKA

Erdoğan'ı devirmek için 100 milyar dolar harcamış

Takvim Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ergün Diler, ABD’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı devirmek için 100 milyar dolara yakın para harcadığını ifade etti.

Güncel 18/11/2017 - 09:16
 Erdoğan'ı devirmek için 100 milyar dolar harcamış
-A +A

Ergün Diler, “İhanetin tablosu” başlığıyla kaleme aldığı yazısında, “Erdoğan'ın bölgede bazı bilinmeyen adımları var. Washington bu konuda bir hayli rahatsız. Çünkü Erdoğan, bölge için hala çok güçlü bir figür. ABD'nin Erdoğan'a karşı hayata geçirdiği ani atakların yüzde 20'sini uyguladığı birçok lider şu anda siyaset yapamıyor. Ancak Erdoğan hala güçlü ve hala çok etkin. Ve giderek de güçleniyor! Güçlenecek de!” ifadelerini kullandı.

OSMAN HAMDİ BEY'İN "..........." ADLI TABLOSUNA SAHİP OLAN KİŞİYDİ

“Geçmişte birkaç milyar dolarla Türkiye'de iktidarları değiştiren ABD, 100 milyar dolara yakın para kaybetmesine rağmen hala Erdoğan'sız bir Türkiye fotoğrafına ulaşamadı” diyen Ergün Diler, şunları yazdı: “Attıkları her adımda karşılarına Erdoğan dikildi! Kaçamadılar! Kaçsalar da yakalandılar! 15 Temmuz darbe girişiminin tüm parası, ABD ile yakın ilişkiler içinde olan işadamları tarafından sağlandı. Bu para o işadamlarına Amerikan kredisi olarak verildi. Bu işi yöneten Türk işadamı ise Osman Hamdi Bey'in ‘...........’ adlı tablosuna sahip olan kişiydi. Bu tablo, son 20 yıl içinde 4-5 kez el değiştirdi. Tablo kimdeyse, Amerika'nın Ankara Büyükelçisi'nin Türkiye'deki eş büyükelçisi de odur. Para ve silahla geleceklerini yazıyorum. Bilelim diye... Sonuç alacakları yok. Alamazlar da... Ama karşımızdakilerin ne yaptığının bilinmesi gerekiyor! Uyanık olmamız gereken zaman diliminden geçiyoruz....”

 

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Güncel kategorisine ait diğer haberler

Konya haberleri
İşyurtları Kurumu’nun ürün ve el sanatları fuarı Konya’da açıldı