Köpeğe inanılmaz işkence! İnsan olan bunu nasıl yapar?

Karaköy'de iki kadının dikkati köpeğe yapılan inanılmaz işkenceyi ortaya çıkardı. Kadınların zayıflığından şüphelenip uzun uğraşlar sonucu yakaladığı köpeğin götürüldüğü veterinerde çekilen röntgeninde bağırsaklarında katılaşmış bir cisim görüldü. Yapılan kontrolde cismin silikon olduğu belirlendi. Ameliyata alınan köpek tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Güncel 07/02/2018 - 10:41
 Köpeğe inanılmaz işkence! İnsan olan bunu nasıl yapar?
-A +A

İstanbul Karaköy'de bir köpeğin işkenceyle öldürüldüğü iddia edildi.

Kimliği belirlenemeyen kişilerin, hayvanın makatına silikon tabancası sokarak bağırsaklarına silikon sıktığı belirtildi.

Yapılan tüm müdahelelere rağmen katılaşan silikon, bağırsakları parçalayarak korkunç bir şekilde köpeğin can vermesine neden oldu…

roIntgen_1

Köpeği tedaviye alan veteriner kliniğinin o paylaşımı;

“Operasyondan çıktı. Kalın bağırsak mümkün olduğunca temizlendi. Kalanı için lavman yapılacak. Madde bağırsağı yırtıp karna dolduğu için karın içi iltihaplanması var. Bağırsakları tutan zar nekroze olduğundan alındı!! Durumu çok ciddi. Yemek borusu delinerek beslenme sondası takıldı”

paylasIAm

Makatından silikon sıkılmış!!!!!!!!!!

Coffee 2 haftadır @eceaykultas ve @watdirivizzik in peşinde olduğu bir köpekti. İskeleti çıkmış, 10 adımda bir kaka yapmaya çalışıp yapamayan genç dişi bir köpek. Yaptığı kaka da zift gibi, kanama var. Yakalanmasına yardım eden işçiler tinercilerin silikon sıktığını söyledi! Bugün çekilen röntgende bağırsakların komple dolu olduğu görüldü. Röntgeni sola kaydırarak görebilirsiniz. Doktorumuz elle muayene etti, içerisi taş gibi olmuş! Ne yemek yiyebiliyor, ne kaka yapabiliyor. Yaşaması resmen mucize!! Bu akşam operasyona girecek, kalın bağırsaktan bu illet nasıl temizlenir bilmiyoruz dua edin. Karaköy’deki köpekler büyük tehlike altında, lütfen artık bir şeyler yapın. Coffee’de çok ciddi bir enfeksiyon var aynı zamanda. Şu anda toksoplazma tedavisi görüyor, tedaviye verdiği cevaba göre daha güzel gelişmeler aktaracağız inşallah size. Onun için öncelikle dua edin. Tedavisi için de desteğe ihtiyacımız var. Umarım iyileştiği ve yuva bulduğu günler bir an önce gelir.

Lütfen paylaşın!”

ETİKETLER

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Güncel kategorisine ait diğer haberler
Bugün içinde çok okunan haberler

Konya haberleri
Kazada hayatını kaybeden uzman çavuş Konya'da defnedildi