Servisçi dehşetinde yeni fotoğraflar ortaya çıktı!

İstanbul’da bir kişinin ölümü, 2 kişinin yaralandığı çatışmaya karışan servisçilerin “uyuşturucu”, “tehdit” ve “yaralama”nın yanı sıra “çocuğa istismar”dan da suç kaydı olduğu ortaya çıkarken olay anına ait yeni fotoğraflara da ulaşıldı.

Güncel 07/09/2017 - 08:26
 Servisçi dehşetinde yeni fotoğraflar ortaya çıktı!
-A +A

stanbul Ümraniye'de bir ilköğretim okulunda iki öğrenci servisi sahipleri arasında meydana gelen çatışmada skandal bir detay ortaya çıktı. Firari şüphelilerden Feyyaz E.'nin çocuk istismarından suç kaydı saptandı. Ölen Cüneyt Elik ve diğer zanlıların da çok sayıda suç kaydına ulaşıldı. Ümraniye'de 2 bin öğrencinin öğrenim gördüğü Fatih İlkokulu'nda önceki gün suç örgütlerini andıran iki öğrenci servisi çalışanları arasında silah, bıçak ve levyenin kullanıldığı kavgada Cüneyt Elik ölmüş, Ramazan Sarı ile Kerem Beyazıt da yaralanmıştı. Öğrenci ve velilerin gözü önünde yaşanan dehşet anlarının ardından İstanbul Asayiş Şube ile Ümraniye İlçe Emniyet çok yönlü soruşturma başlattı.

SUÇ DOSYALARI KABARIK

Ölen Cüneyt Elik'in babası ile kardeşinin firar ettiği, annesi Selime Elik'in de hafif şekilde yaralandığı bilgisine ulaşıldı. Selime Elik'in oğlunun cenaze törenine polis gözetiminde katılacağı aktarıldı. İncelenen güvenlik kameralarından hareketle, Serkan Varol, Serat Tunç Berk, Necmettin Altın, Mehmet Aytekin ve Sevim Kırık adlı şüpheliler gözaltına alındı. Polisin araştırmasına göre, iki farklı firmanın sahipleri Cüneyt Elik ve Ramazan Sarı arasında geçen yıl 26 Temmuz'da yaşanan bir yol kesme olayı nedeniyle husumet başladığı belirtildi. Kaçan şüphelilerden Feyyaz E.'nin çocuğa cinsel istismardan kaydı çıktı. Ölen Cüneyt Elik'in iki yaralama, Ramazan Sarı'nın tehdit, Kerem Beyazıt'ın uyuşturucu, Necmettin Altın'ın ise tehdit, hakaret ve yaralamadan suç kaydına ulaşıldı.

ETİKETLER

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Güncel kategorisine ait diğer haberler

Konya haberleri
Yatağa bağımlılar, "seyyar sandık" ile oy kullanıyor