Ahmet Sorgun'dan Ramazan Bayramı mesajı

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Ramazan Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.

Konya Haber 24/06/2017 - 15:36
 Ahmet Sorgun'dan Ramazan Bayramı mesajı
-A +A

Ahmet Sorgun’un bayram mesajı şöyle:

“Milletçe manevi duyguları en üst noktada yaşadığımız, birlik beraberlik ve kardeşliğimizin pekişmesine vesile olan 11 ayın sultanı Ramazan ayını huzurlu bir şekilde idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Yüce Allah’tan Rahmet ve mağfiret umarak geçirdiğimiz bu mübarek ayın sonunda bizleri bayrama eriştiren Rabbimize hamd ediyorum.

İçinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni bulunduran bu ayda  bir çok güzelliği bir arada yaşadık. Yetimlerin başları okşandı, fakirler sevindirildi, çocuklar sevindirildi. Zengin fakir ayrımı yapılmadan iftar sonralarına oturuldu.

Gelişiyle heyecan duyduğumuz Ramazan-ı Şerife   hüzünlü bir şekilde veda ederken oruçlarımızın ve ibadetlerimizin makbul olmasını yüce Mevla’dan niyaz ediyorum.  Paylaşmanın en güzel hallerini gördüğümüz bu vesileyle de maddi ve manevi huzuru bir arada yaşadığımız Ramazan’ın sonunda bayram sevincini  hep birlikte yaşayacağız. Bayramlar bizim, birlik beraberlik, kardeşlik duygularımızı artıran, barış ve huzurun  temininde önemli yer tutan müstesna günlerdir. Bayramın  Konya’mıza, milletimize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diliyorum.  Daha nice bayramlara erişmemiz duasıyla, başta  hemşerilerimiz olmak üzere bütün İslam aleminin Mübarek ramazan bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyorum”.

BAYRAM SEVİNCİMİZ HÜZNE DÖNMESİN

Yıllardır bayram sevincini kursağımızda koyan trafik kazaları konusunda uyarıda da bulunan Genel Başkan Yardımcısı Sorgun “ Ramazan-ı şerifi en güzel şekilde idrak ettik, bayramı ve bayram sevincini de en güzel şekilde yaşayalım inşallah. Bayramlarda mutluluğumuzu hüzne dönüştüren kazalarının yaşanmaması için gerekli tekbirleri  yetkililer alıyor. Ancak bu konuda bizlerde üzerimize düşeni yapalım. Hem bayram öncesinde hem de bayram dönüşünde trafikte dikkatli ve sabırlı olalım. Bayram sevincimiz acıyla noktalanmasın, yeni bayramlara kadar sürsün”

ETİKETLER

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Konya Haber kategorisine ait diğer haberler
Bugün içinde çok okunan haberler

Konya haberleri
Kalaycı: 24 Haziran’da tekrar bayram yaşayacağız