Akşehir Belediyesi 'Dedeler, Nineler ve Torunları' İftarda Buluşturdu

Konya’nın Akşehir İlçe Belediyesi, Nasreddin Hoca Huzurevi sakinleri ile Nasreddin Hoca Sevgi Evlerinde kalan çocuklara ‘dedeler, nineler ve torunları iftarda buluşuyor’ adıyla bir iftar yemeği verdi.

Konya Haber 18/06/2017 - 19:55
 Akşehir Belediyesi 'Dedeler, Nineler ve Torunları' İftarda Buluşturdu
-A +A

Konya'nın  Akşehir İlçe Belediyesi,  Nasreddin Hoca Huzurevi sakinleri ile  Nasreddin Hoca Sevgi Evlerinde kalan çocuklara 'dedeler, nineler ve torunları iftarda buluşuyor' adıyla bir iftar yemeği verdi.

İftar yemeği öncesi  Akşehir Belediyesi fasıl grubu tarafından bir dinleti sunuldu. Yemek öncesi eşi Ayşegül Akkaya ile birlikte tüm masaları ziyaret eden Belediye Başkanı  Salih Akkaya'ya huzurevi sakinleri ve sevgi evleri çocukları büyük ilgi ve sevgi gösterdi. Özellikle çocuklar, Başkan Akkaya'ya sarılarak fotoğraf çektirdi. Başkan Akkaya yaptığı konuşmada iftar sofralarındaki birlik ve beraberliğin tüm zamanlarda artarak devam etmesini dileyerek, huzur ve sağlıkla  Ramazan Bayramı'na erişmeyi temenni etti. Sevgi evlerindeki çocuklar ile huzurevindeki yaşlılar birlikte sohbet edip fotoğraf çektirdi.

İftar yemeğine;  Akşehir Kaymakamı  Mehmet Türk, Garnizon Komutan Vekili Binbaşı Hakan Uluçeçen,  Akşehir Belediye Başkanı  Salih Akkaya,  AK Parti İlçe Başkanı A. Bahadır Örs, bazı kamu kurum müdürleri ile  Nasreddin Hoca Huzurevi Sakinleri ve  Akşehir  Nasreddin Hoca Sevgi Evlerinde kalan çocuklar katıldı.

ETİKETLER

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Konya Haber kategorisine ait diğer haberler
Bugün içinde çok okunan haberler

Konya haberleri
Kalaycı: 24 Haziran’da tekrar bayram yaşayacağız