Başkan Altay'ın davetiyle belediyede buluştular

Ramazan ayında sosyal medyadaki takipçilerinden çok sayıda davet alan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay 'Davetlerinize yetişemiyorum' diyerek takipçilerini belediyeye davet etti. Son sahur öncesi 'çay buluşması' Büyükşehir Belediyesine gerçekleşti.

Konya Haber 13/06/2018 - 02:01
 Başkan Altay'ın davetiyle belediyede buluştular
-A +A

Ramazan ayında yoğun bir gündemi olan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, iftar buluşmaları ve seçim çalışmaları çerçevesinde şehri adeta karış karış gezdi. Bu arada sosyal medya üzerinden birçok davet alan Altay, davetlere yetişemeyince bu kez takipçilerini bir araya getirmek için kendisi bir davette bulundu. Altay takipçilerine ''Değerli arkadaşlar; Hep sizler çaya davet ediyorsunuz ama Konya çok büyük bir şehir ve ben davetlerinize yetişemiyorum. Bu akşam tersini yapalım. Vakti müsait olan kardeşlerimize saat 23.00’ten 24.00’e kadar Belediyemizin bahçesinde çay ikram edelim. Muhabbete buyrun'' diyerek davette bulundu.

Başkan Altay'ın daveti üzerine takipçileri saat 23:00'de Konya Büyükşehir Belediyesi bahçesinde buluştu. Vatandaşlar ile selfie çeken Başkan Altay, yaklaşık 1 saat süren buluşmanın fotoğraflarını sosyal medyadan paylaştı. Altay ''Davetimize katılan  tüm hemşehrilerimize teşekkür ederim. Birlikte çok daha güzeliz. Elhamdülillah'' dedi.

Buluşmaya AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı ile Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ve milletvekili adayları da katıldı.

ETİKETLER

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Konya Haber kategorisine ait diğer haberler

Konya haberleri
Konya'da Çanakkale yiğitleri dualarla anıldı