Başkan Karabacak'tan Konyaspor'a destek çağrısı

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Muharrem Karabacak, Ramazan Bayramı dolayısıyla birlik toplantı salonunda düzenlenen ve oda başkanlarının katıldığı bayramlaşma programında Atiker Konyaspor'a destek çağrısında bulundu.

Konya Haber 18/06/2018 - 21:46
 Başkan Karabacak'tan Konyaspor'a destek çağrısı
-A +A

Bayramlaşma programına katılan KONESOB'a bağlı odaların başkanlarıyla tek tek tokalaşan ve bayramlarını tebrik eden KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, Türkiye'nin birlik ve beraberlik içerisinde huzurlu bir Ramazan Bayramı geçirdiğini belirtti.

Programa katılan Konya Mobilyacılar Esnaf Odası Başkanı ve aynı zamanda Atiker Konyaspor Kulübü As Başkanı Mehmet Günbaş'a kulüp yöneticiliğiyle ilgili hayırlı olsun temennisinde bulunan Başkan Karabacak, Konya'nın, özellikle de esnaf teşkilatı olarak odaların, oda başkanları ve yöneticilerinin Atiker Konyaspor'a sahip çıkması çağrısında bulundu.

Başkan Karabacak "Konya'mızda 55 bine yakın üyesi olan önemli bir sivil toplum kuruluşu ve esnaf teşkilatıyız. Çok önemli bir misyonu temsil ediyoruz. Bu misyon içerisinde Konya'mızın değeri olan Atiker Konyasporumuzu da ihmal etmemeli ve sahip çıkmalıyız. Önümüzdeki sezon Atiker Konyasporumuz için çok önemli bir dönem. İnşallah şehrimizin markasına daha fazla sahip çıkalım, üyelerimizi, tüm esnaf ve sanatkarlarımızı maçlara gitmeleri konusunda teşvik edelim" ifadelerini kullandı.

Atiker Konyaspor Kulübü As Başkanı Mehmet Günbaş da, KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak'a destek sözleri ve temennileriyle ilgili teşekkür etti. 

ETİKETLER

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Konya Haber kategorisine ait diğer haberler

Konya haberleri
Konya'da Telefon Kablosu Hırsızlık Zanlısı 5 Kişi Yakalandı