SON DAKİKA

DOLANDIRICILIKTAN HOLDİNG BAŞKANLIĞI DANIŞMANLIK VE DERNEK BAŞKANLIĞINA

Konya’nın Nabzı İstihbarat Servisi Yine Çok Konuşulacak Bir Haber Dosyasını Açıyor

Konya Haber 25/01/2018 - 06:57
 DOLANDIRICILIKTAN HOLDİNG BAŞKANLIĞI DANIŞMANLIK VE DERNEK BAŞKANLIĞINA
-A +A

Yıl 2006 Konya’da  Ayhas isimli bir şirket kurulur.  Bu şirket Konya’da bir çok kuruma bilgisayar yazılım proğramı satarak Konya’da büyük bir vurgun vururlar ve kaybolurlar. Yüzlerce insan mağdurdur Bu şahıslar insanlardan aldıkları nakit, senet ve çeklerle kaybolmuşlardır.

2006 yılında üç kardeş tarafından kurulan Ayhas isimli bu şirket  kurulduktan bir yıl sonra şuanda bir milletveli danışmanlığı, dernek başkanlığı ve holding başkanlığı yapan büyük biladeri şirketle bağlarını kopararak hisselerini diğer kardeşlerine devreder.

 ( Konya Ticaret Odası Kayıtlarında Üç Kardeşin İsimleri Mevcuttur )  Ayrıca Fatura Ödeme Merkezlerinin bir çoğu bu olaya vakıftır. Ayhas isimli şirkette 2011 yılında tasfiyeye girmiş.

O dönemde Konya’da mağdur edilen yüzlerce insan vardır. Mağdur edilen vatandaşların hukuk mücadeleleri sonuçsuz kalmıştır. Çünkü 3 kardeşte Konya’yı terk etmiştir.

Mağdur edilen vatandaşların paralarıyla ticaret başlamıştır. Mağdur edilen insanların paralarıyla bir Holding kurulmuştur.  Holdingde yine 3 kardeş dönüşümlü olarak başkanlıklarını sürdürmüştür.  Aradan zaman geçer 3 kardeşten en büyüğü bir milletvekiline danışman olur.

Ve Konya kapıları yeniden aralanır… Sonrasında İşadamları derneğine başkan olur ve Konya’da ticarete devam etmeye başlarlar.

 Danışman olan büyük kardeş diğer kardeşlerine de Konya’nın kapılarını aralar.

Yıllar önce Konya’da bir çok insanı mağdur eden bu şahıslar şimdi Konya’da faizsiz ev sahibi yapmak adına faaliyetler sürdürmeye başlamıştır. Ayrıca Meram bölgesinde galeri ve gayrimenkul işleri ile faaliyetlerini sürdürmektedirler. İşin bir başka tarafı ise Ak Parti’nin kendi arkalarında olduğunu her fırsatta söylemektedirler.

Şimdi bu adamlar tekrar Konya’da ve Ticaretle uğraş veriyorlar. Kardeşlerden biri Milletvekili danışmanı ve işadamları derneği başkanı, diğer kardeş galerici ve Holding başkanı, üçüncü kardeş ise gayrimenkul emlak alım satım işleriyle uğraş veriyor.

Bu şahıslar şimdi faizsiz kefilsiz ev araba sahibi yapıyoruz diye reklam veriyorlar.

Ayrıca Danışmanımız Holding onursal başkanı diye gittiği her yerde kendini öyle tanıtıyor. Sitelerinde ise onursal başkan olarak babalarının ismi yazıyor.

Geçmişte olduğu gibi yine insanlara evler satılıp senetler alınıp büyük bir vurgunmu yapılacak ?

Şuanda dernek başkanlığı ve milletvekili danışmanlığı yapan arakadaş her yerde Ak Parti’nin arkasında olduğunu dile getiriyor. Hatta dahada ileriye giderek Konya’da  merkez ilçe belediye başkanlarının kuyusunu kazarak Ankaraya sürekli bilgi belge sızdırıyor.

Bu nasıl iş…  Kendisi Ak Partili bir  milletvekilinin  danışmanı ama Ak Partili belediyelerin kuyularını kazmakla  uğraşmakta…

 

Bu tür faaliyetler  Ak Partiye çok büyük zararlar verir. Ak Parti bu olayları araştırıp dikkate almalıdır.

Not: Önümüzdeki günlerde Bu derneğin haberlerini sık sık görürseniz hiç şaşırmayın. Çünkü bazı medya kuruluşlarıyla yüksek bütçeli anlaşmalar imzalanmak üzere…. 

İşin özeti şudur…

Bu olayların gündeme gelmemesi için kesenin ağzını açtı Aydın İleri görüşlü Holdingci Dernekçi Danışmanımız…

Devam Edecek…

KONYA'NIN NABZI ÖZEL- ARAŞTIRMA HABER

ETİKETLER

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Konya Haber kategorisine ait diğer haberler
Bugün içinde çok okunan haberler

Konya haberleri
Konya'da otomobil tırla çarpıştı: 4 ölü, 2 yaralı