ESKİ FETÖCÜ REKTÖRÜN EKİBİ HALA NEDEN GÖREVDE?

Fetöcü rektör Hakkı Gökbel’le birlikte çalışan üniversite senatosunda bütün kararlara imza atan, kapalı kapılar ardında konuşulanları iyi bilen, fetö lehine tuzakları kuran isimler hala görevlerini sürdürüyor. Neden fetöcü rektörün kankası olan bu dekanlar ve müdürler görevlerini sürdürüyorlar?

Konya Haber 12/09/2017 - 07:50
 ESKİ FETÖCÜ REKTÖRÜN EKİBİ HALA NEDEN GÖREVDE?
-A +A

Selçuk Üniversitesinde fetö yapılanması neden devam ettiriliyor ve korunuyor?

İşte fetöcü rektör Hakkı Gökbel’in sağ kolu olan ve fetöcü oldukları anlaşılan, tutuklanan ve görevden uzaklaştırılarak giden dekan ve müdürlerden bazıları;

Rektör Hakkı Gökbel GİTTİ,

Tıp Fakültesi Dekanı Oktay Sarı GİTTİ,

İ.İ.B.F. Dekanı Adem Öğüt GİTTİ,

Turizm Fakültesi Dekanı Akif Çukurçayır GİTTİ,

Hukuk Fakültesi Dekanı Ömer Ulukapı GİTTİ,

Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Mikail Altan GİTTİ,

Edebiyat Fakültesi Dekanı Alim Gür GİTTİ,

Fen Fakültesi Dekanı Ahmet Duran GİTTİ,

Ziraat Fakültesi Dekanı Cevdet Şeker GİTTİ,

Üniversite Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Ercan GİTTİ,

Eski fetöcü rektörün ekibindeki bu kadar yetkili önemli isimler fetöcü oldukları tespit edilip tutuklanıp, görevden uzaklaştırılırken hala görevini devam ettiren ve fetöcü ekiple sıkı işbirliğini yıllarca sürdürmüş isimler neden hala oradalar, niye GİTMEDİLER. Orada olan isimleri rektörlük iyi biliyor. Biz açıklamıyoruz ve üniversite yönetiminin gereğini yapmasını bekliyoruz. Üniversitede fetöcü rektörle çalışıp, onunla içli dışlı olmuş, onun samimi dostu olan dekan ve müdürler hala ne amaçla orada durmaktadırlar, soruyoruz. Bu şekilde fetö ile mücadele etmek mümkün olabilir mi diye soruyoruz. Samimi bir mücadele olabilir mi her şeyden önce diye soruyoruz.

Konyanın Nabzı olarak soruyoruz ve yetkilileri göreve davet ediyoruz. Üniversitemize sahip çıkmamız lazım diyoruz. Fetöcülerin zerresi kaldığı sürece bu fetö tekrar canlanacak ve çocuklarımızı zehirlemeyi sürdürecek. Üniversitedeki yetkilileri göreve çağırıyoruz. Eski dekan ve müdürler bir an önce el çektirilmeli ve çalışkan, vatan sevgisiyle dolu akademisyenler işbaşına getirilmelidir.

Konyanın Nabzı olarak bu işin takipçisi olmayı sürdüreceğiz.  

ETİKETLER

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
  • Hasan Ak

    01:18:28 2017-09-12

    Sayın yazar Hakkı Gökbeli eşiye birlikte gece gündüz uğraşarak rektör yapan önceki rektörün hala rektörmüş gibi Göz Kliniğinde sefa sürmesine müsade edilecek mi? O zaman bu çabalar niye..
  • Adaletherkes

    12:13:44 12 09 2017

    Bu rektöre muhalif olanlar cezalandırıldı. Şimdiki rektör yardımcılarından biri Hakkı lehine çekilerek seçilmesini destekledi. Şimdiki rektör rektör yardımcısıydı o zaman sıkıntısı yoktu. Rektör yard biri mevlanaya derse gitti. Diğer rektör yrd eşi fetö okul aile birliği başk olduğu malumlarınız üzere. FETÖ böyle mücadele delirse ne sonuç alınır. Kadro alan, paraya ve yönetime hakim herkes yargılanmalı. seçilmiş 3-5 kişiyle olay örfbas edilemez
Konya Haber kategorisine ait diğer haberler
Bugün içinde çok okunan haberler

Konya haberleri
Meram Belediyesi’nden Kahraman Türk Polisine Büyük Saygısızlık