SON DAKİKA

FATMA TORU'DAN KONYA'NIN NABZINI SİNDİRME OPERASYONU

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru Korkmaz İnternet Haber Grubuna 25 Bin TL'lik tazminat davası açtı

Konya Haber 15/12/2017 - 06:24
 FATMA TORU'DAN KONYA'NIN NABZINI SİNDİRME OPERASYONU
-A +A

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru Hakkında çıkan İddialara cevap vermek yerine adete sindirme operasyonu yapıyor.

Konya'nın Nabzı Gazetesininde içinde bulunduğu Korkmaz İnternet Haber Grubuna 25 Bin TL'lik tazminat davası açtı. 

Korkmaz İnternet Haber Grubu Yönetim Kurulu Başkan'ı Mustafa Korkmaz;  Meram Belediye Başkanı Fatma Toru'nun taminat davası ile ilgili şunları söyledi. 

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru Hanımefendiyi eleştirdiğimiz için tarafımıza bir çok dava açmıştır. Hatta kendisi değil eşide dava açmıştır. Biz Adaletimize güveniyoruz. Fatma Toru!nun tarafımıza açtığı diğer davalardan nasıl beraat ettiysek bundanda beraat edeceğiz.

Meram Belediyesi ile ilgili Yayınlanan  haberlerin hepsi belgelidir.Biz geçtiğimiz dönemlerde diğer belediyeleride eleştirdik, ama aynı zamanda Konyamız için yapılan güzel hizmetlerdende övgüyle bahsettik. Fatma Toru Hanımefendi kendisini eleştirenlere adeta savaş açıyor. Kendisini öven gazetecileride düzenlediği gezi proğramlarına götürüyor. 

Daha öncede yaptığımız haberlerden dolayı ofisimize Meram Belediyesi İmar Kaçak yapı ekibini göndermiştir. Ardından Meram Zabıta ekiplerini sonrasında da Valiliğe şikayet etmiştir. Sadece bunlarla kalmamış şahsımın Meram Belediyesinde çalışmakta olan yakınlarını açığa almaya kalkmış ve yayınladığımız haberlerin kaldırılmasını istemiştir.  Fatma Hanım'ın bu yaptıklarını kamuoyunun taktirine bırakıyorum. 

Mustafa Korkmaz Tazminat süreci ile ilgilide şunları söyledi. Fatma Hanım'ın şuana kadar bize açmış olduğu davalarda kazandığı tek bir dava yoktur. Devam eden davalarla ilgili 25 Bin TL'lik dava açmıştır.. Adaletimize güveniyoruz. Kim haklıysa Adalet tecelli eder. Bizi tazminat davaları ile yıldıracağını zannedenler hep yanılmıştır. Biz her zaman mağdurun haklının yanında yer almaya devam edeceğiz.

 

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Konya Haber kategorisine ait diğer haberler

Konya haberleri
İşyurtları Kurumu’nun ürün ve el sanatları fuarı Konya’da açıldı