SON DAKİKA

KONYA-ANKARA HATTINDA FİTNE VE MÜNAFIKLIK ÇIKARAN DANIŞMAN…!!!!

Son Günlerde Bir Milletvekili Danışmanı ve İşadamları Derneği Başkanı Konya’da Fitnelik ve Münafıklık çıkartıyor.

Konya Haber 27/01/2018 - 22:59
 KONYA-ANKARA HATTINDA FİTNE VE MÜNAFIKLIK  ÇIKARAN DANIŞMAN…!!!!
-A +A

Geçtiğimiz günlerde gündeme getirdiğimiz malum danışman çok kısa sürede boyundan büyük işler yapmaya başladı.

Önce Meram Belediye Başkanı Fatma Toru ile ilgili Ankara’ya bilgi belge sızdıran sonra Ak Parti İl Başkan’ı Hasan Angı’nın adını sağda solda kullanıp Ak Parti’nin kendi arkasında olduğunu söyleyen danışman her taşın altından çıkmaya başladı.

 Ak Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı ve Meram Belediye Başkanı Fatma Toru bu olayları araştırmalıdır. Sadece Meram Belediyesi Değil, Büyükşehir, Selçuklu ve Karatay Belediyesi ve diğer ilçe belediyeleride bu olayları araştırmalıdır.

Bu danışman tüm belediye başkanları ve daire başkanları ile ilgili faaliyetler yürtümektedir.

Malum Danışman Konya Merkez ilçe belediyeler ile ilgili lobi faaliyetleri yürütüp Ankara’ya bilgi belge sızdırmaya başladı. Kendisi Bir Ak Partili Milletvekili danışmanı ama Konya’da Ak Partili belediyelerin kuyularını kazıyor.

Sadece Belediye Başkanları değil belediyelerde görev yapan  daire başkanları ile ilgilide lobi faaliyetleri sürdürerek bilgi belgeler toplayıp onların ayağını kaydırmak için her türlü mücadeleyi veriyor.  

Burdan Konya’daki tüm sivil toplum kuruluşları ve Oda Başkanlarına uyardıda bulunuyoruz…

Odalarınıza sahip çıkın… Bu Danışman Odalarınızda bulunan bazı şahısları para ile satın alarak başkanlık vaad ederek size karşı kışkırtıyor…  Kendi kurmuş olduğu dernekteki üyeleri Belediyeler, Odalar, Sivil toplum  kuruluşları, daire başkanlıklarına yerleştirmek için Ankara’ya aslı astarı olmayan bilgi belge taşıyor.

Malum Danışman en son Mevcut Konya Emlakçılar odası başkanının karşısına bir aday çıkardı.

Kendisi Ak Partili Bir Milletvekili Danışmanı ama Cumhurbaşkanına küfür iddiaları ve HDP’ye salon kiralaması ile gündeme gelen Konya Esnaf Odaları birlik başkanı ile birlikte hareket ediyor. 

Birlik başkanıda  Konya Emlakçılar odasına aday çıkardı. Malum Dernek başkanıda Konya Esnaf Odaları Birlik Başkanı ile birlikte hareket ederek Konya Emlakçılar Odasına bir aday çıkardı. 

Bu Danışman Konya için çok tehlikeli bu şehirde ikilik çıkartarak insanları birbirine düşürmeye başladı.

Malum Danışman Şuan Konya Medyasına Büyük Bütçeli Anlaşmalar Yapıyor. Ama bazı medya kuruluşlarının basında çıkan haberler nedeniyle anlaşma yapmadığı bize gelen bilgiler arasında…

Ayrıca Malum Danışmanımız bulunduğu dernekteki üyeleriyle beraber birkaç gazete ile satın almak için pazarlık aşamasında olduğu bize gelen bilgiler arasında…

Bu danışman kimden güç alıyor… 

2006  Yılında Ayhas isimli şirket adı altında Konya’yı Kardeşleri ile birlikte Dolandırıp giden bu şahsın arkasında danışmanlığını yaptığı Milletvekilimi var?  

Devam Edecek...

KONYA'NIN NABZI ÖZEL- ARAŞTIRMA HABER

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Konya Haber kategorisine ait diğer haberler

Konya haberleri
Konya'da otomobil tırla çarpıştı: 4 ölü, 2 yaralı