KONYA'DA ABDULLAH AYMAZ'IN YAKINLARI ALEMDE

Konya’da FETÖ’nün İki numarası Abdullah Aymaz’a yakınlığı ile bilinen Gesaş A.Ş firmasının sahibi Mehmet Aşçı’nın İçkili Eğlence proğramının videoları Sosyal Medyaya düştü

Konya Haber 09/05/2017 - 10:43
 KONYA'DA ABDULLAH AYMAZ'IN YAKINLARI ALEMDE
-A +A
Abdullah Aymaz’a yakınlığı ile bilinen Gesaş A.Ş sahibi Mehmet Aşçı’nın evinde yapılan içkili eğlence proğramının  videoları Mehmet Aşçı’nın evinde  şarkı söyleyen  Aliş Özdemir sosyal medya hesabından  paylaştı. 
 
Aliş Özdemir’in paylaştığı Videolar Konya Gündemine bomba gibi düştü. 
 
Sosyal Medya’da paylaşılan videolarda içkili eğlence proğramında  bir çok kadının ve erkeğin olması dikkat çekti.  Aliş Ödemir’in sosyal medya hesabından yayınladığı videolarda Darbe gecesi çekilen  ve Kom savcısı tarafından kom şube müdürlüğüne gönderilen ve Sır olan CD kayıtlarında itiraflarda bulunan Nejla Kaya’nın da olması şok etkisi yarattı.
 
Nejla Kaya’nın CD kayıtlarındaki anlatımlarına göre Mehmet Aşçı’nın Asayiş Şube tarafından korunduğu ve Ankara’dan üst düzey bir emniyet görevlisininde sık sık Mehmet Aşçı’nın evine geldiği bilgileride geçiyor. Konya Cumhuriyet Başsavcılığına verilen CD Kom Şube müdürlüğüne geldikten sonra sır oldu.
 
 
 
Geçtiğimiz Günlerde Konya’da Asayiş Şube Müdürlüğünden 31 Polis’in FETÖ'den açığa alınması gündeme bomba gibi düşmüştü.
 
Gesaş A.Ş Sahibi Mehmet Aşçı FETÖ'nün iki numarası Abdullah Aymaz'a yakınlığı ile biliniyor
 
KONYA'NIN NABZI ÖZEL ARAŞTIRMA HABER
 
 
Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Konya Haber kategorisine ait diğer haberler

Konya haberleri
"İsmi gibi, vatan konusunda Fırat nehri gibi coşardı"