Konya'da Eşini Bıçakla Öldüren Kadın Serbest Bırakıldı

Konya'nın Beyşehir ilçesinde eşini kavga sırasında bıçaklayarak öldüren kadın, çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Konya Haber 02/07/2017 - 22:03
 Konya'da Eşini Bıçakla Öldüren Kadın Serbest Bırakıldı
-A +A

Konya'nın  Beyşehir ilçesinde eşini kavga sırasında bıçaklayarak öldüren kadın, çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Sevim H, savcılıkta ifade verdi.

Savcılıkça nöbetçi mahkemeye sevk edilen kadın, adli kontrol şartıyla salıverildi.

Sevim H'nin hastanedeki sağlık kontrolünde burun kemiğinde darp nedeniyle kırık tespit edildiği öğrenildi.

Sevim H, başka bir kadınla ilişkisi olduğu iddiasıyla tartıştığı eşi Ali H'yi (28) çıkan arbedede meyve bıçağıyla kalbinden yaralamış, karısının yardım talebi üzerine eve gelen ambulansla  Beyşehir Devlet Hastanesine kaldırılan Ali H. müdahaleye rağmen kurtaralamamıştı.

Gözaltına alınan Sevim H'nin ifadesinde, eşinin Dalyan Mahallesi'ndeki dairede başka bir kadınla yaşadığını öğrendiğini, gittiği evde kavga çıktığını, masanın üzerindeki meyve bıçağıyla kendisini korumaya çalıştığını, bu sırada kocasını kalbinden yaraladığını, ambulans çağırmadan önce de ilk müdahaleyi kendisinin yaptığını söylediği, sürekli ağlayarak, "Ben bunu nasıl yaptım, o benim bir tanemdi, canımdı. Onu çok seviyordum. İki çocuğumun babasıydı. Her gün evime çiçekle gelen bir insandı o." dediği öğrenilmişti.

ETİKETLER

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Konya Haber kategorisine ait diğer haberler
Bugün içinde çok okunan haberler

Konya haberleri
Kalaycı: 24 Haziran’da tekrar bayram yaşayacağız