Konya’dan Erdoğan’a destek

AK Parti’nin 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı olan Recep Tayyip Erdoğan’a destek için başlatılan bağış kampanyasına Konya da destek verdi.

Konya Haber 23/05/2018 - 17:14
 Konya’dan Erdoğan’a destek
-A +A

24 Haziran seçimlerinde AK Parti’nin adayı olan Recep Tayyip Erdoğan’a başlatılan bağış kampanyasına Konya’dan da destek geldi.

AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Milletvekili adayları ve pek çok teşkilat mensubu Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odası önünde bir araya gelerek bağışta bulundular. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a her türlü desteği vermek istediklerini söyleyen AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı,  “Cumhurbaşkanlığı Seçim sürecinde adaylara dönük bu çalışmalarda bizde kendi adayımız olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a her yönlü desteğimizi vermek istiyoruz. Yeni dönem Türkiye için oldukça önemli. Halkın seçtiği ilk cumhurbaşkanı olan değerli cumhurbaşkanımız 24 Haziran’da tekrar milletten alacağı büyük destekle yoluna devam edecek. Bizlerde onun yol arkadaşları olarak, onun adayları olarak bu desteğimizi burada tekrar ortaya koyuyoruz.” dedi.

 

 

Recep Tayyip Erdoğan’a en yüksek desteği vermek için çalışmalar başladıklarını belirten AK Parti Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta ise “Seçimlere startımızı vermiş bulunuyoruz. Adaylarımızın belli olmasıyla birlikte hepimiz sahalardayız. Konya’dan Cumhurbaşkanımıza en yüksek desteği verme sözüyle yola çıktık. Allah Cumhur başkanımızın yolunu açık eylesin.” diye konuştu

Recep Tayyip Erdoğan’a en yüksek desteği vermek için çalışmalar başladıklarını belirten AK Parti Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta ise “Seçimlere startımızı vermiş bulunuyoruz. Adaylarımızın belli olmasıyla birlikte hepimiz sahalardayız. Konya’dan Cumhurbaşkanımıza en yüksek desteği verme sözüyle yola çıktık. Allah Cumhur başkanımızın yolunu açık eylesin.” diye konuştu.

ETİKETLER

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Konya Haber kategorisine ait diğer haberler

Konya haberleri
Konya'da Telefon Kablosu Hırsızlık Zanlısı 5 Kişi Yakalandı