Konya Dilencilikten Kazandıkları Parayla, Satmak İçin Kokain Almışlar

Dilencilikten kazandıkları parayla, satmak için kokain almışlarİSTANBUL'da iddiaya göre dilencilik yaparak kazandıkları parayla, satmak için aldıkları 100 bin lira değerindeki 220 gram kokainle memleketi Konya'ya gelen Serkan D.(38), eşi Arzu D.(39) ve iki çocuğu otogarda gözaltına alındı.

Konya Haber 13/06/2018 - 11:37
 Konya Dilencilikten Kazandıkları Parayla, Satmak İçin Kokain Almışlar
-A +A

Dilencilikten kazandıkları parayla, satmak için kokain almışlar

İSTANBUL'da iddiaya göre dilencilik yaparak kazandıkları parayla, satmak için aldıkları 100 bin lira değerindeki 220 gram kokainle memleketi Konya'ya gelen Serkan D.(38), eşi Arzu D.(39) ve iki çocuğu otogarda gözaltına alındı. Serkan D. çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, eşi ve çocukları serbest bırakıldı.

Konya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, İstanbul'da dilencilik yapan bir ailenin Konya'ya kokain getirip satacakları bilgisini aldı. Bunun üzerine çalışma başlatan polis, şüpheli Serkan D. ve ailesini teknik ve fiziki takibe aldı. Eşi Arzu D., oğlu F.D. ve kızı K.D. ile Konya'da gelen Serkan D., polis tarafından dün otogarda gözaltına alındı. Yapılan aramada K.D.'nin çantasında 100 bin lira değerinde 220 gram kokain ele geçirildi. Şüphelilerin kokaini dilencilikten kazandıkları parayla satın aldığı belirlendi. Kızının çantasında bulunan kokainin kendisine ait olduğunu belirten Serkan D., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Eşi ve çocukları ise adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.

ETİKETLER

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Konya Haber kategorisine ait diğer haberler

Konya haberleri
Konya'da Çanakkale yiğitleri dualarla anıldı