Meram Belediyesi'nden Adrese Teslim Kadro

Kadro verileceklere önce serifika alındırıldı sonra ilana çıkıldı

Konya Haber 19/09/2017 - 06:36
 Meram Belediyesi'nden Adrese Teslim Kadro
-A +A

Meram Belediyesi'nden yapılan ilanda tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde kuyu bakım sertifikası olan 3 işçi alınacak. Kadro verilecek bu isimlerin Belediye Başkanı Fatma Toru'nun yakın ekibinden oldukları iddia ediliyor. 

Meram Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından talepleri doğrultusunda açılan bölümün eğitimlerinin sona ermesiyle belgeyi almaya hak kazanmalarıyla beraber belediye tarafından ilana çıkıldı.

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru'nun yakın çalışma ekibinden olan Makam şoförü Mustafa Konuş ve sekreterleri Sami Şahin ve İsmail Akson'a verecği kadro farklı dedikodularada sebep oldu.

Giderayak yakın ekibine kadro veriyor diyenlerin yanında belediyede çalışan Taşoron personel ise Hükümet kadro verecekken  Başkan bunlara neden kadro veriyor hükümet kadro vermekten vazmı geçti  dedikodusuna da  sebep olarak hükümete karşı tepkinin oluştuğu söyleniyor.

Gazetemiz Konuyla ilgili tarafsız habercilik adına Meram Belediyesini arayarak kadro olayını sordu. Meram Belediyesinde yetkili bir kişi kadro olayının doğru olduğunu sürecin resmi işlemler doğrultusunda yapıldığını dile getirdi

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Konya Haber kategorisine ait diğer haberler

Konya haberleri
Memiş Kütükcü’den Konya’nın devlerine tebrik