Meram'da Meclis Üyeleri Kredi İçin Toplanıyor

Meram Belediyesinde 8 Eylül Cuma günü krediye onay vermemek için toplanmayan üyeler bugün Kredi için yeniden toplanarak bir karar verecek

Konya Haber 11/09/2017 - 07:21
 Meram'da Meclis Üyeleri Kredi İçin Toplanıyor
-A +A

Meram Belediyesinde skandal olayların ardı arkası kesilmiyor. Son olarak 5 milyon gibi bir rakama lansman yapan Fatma Toru'ya sosyal medya tepkiler dinmek bilmiyor.

8 Eylül Cuma günü 17 Milyon TL'lik banka kredisine onay vermemek için toplanmayan meclis üyeleri bugün banka kredisi için toplanıp bir karar vermesi bekleniyor

Başbakan Binali Yıldırım'ın gelmeyeceğini bili bile reklamlar yapıldı. Şehrin bilbortlarına, yerel ve ulusal medyaya yüksek miktarlarda harcama yapıldı. Esnaf Para beklerken Meram Belediyesinin böyle çok ciddi rakamlarla lansman yapması da tepkileri beraberinde getirdi.  Vatandaşlar Sosyal Medya üzerinden madem başbakan gelmeyecekti neden başbakan gelecek diye reklamlar yapılarak insanlar kandırıldı diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Pazar günü gerçekleştirilen organizasyonda skandallar bunlarla sınırlı kalmadı.

Meram Belediyesinin düzenlemiş olduğu proğramda Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru Konuştu.Şehir adına ne Tahir Akyürek, İl Başkanı ve Ahmet Sorgun konuşmadı.

Fatma Toru Protokol kurallarını ezerek bakanın yanına kendisi oturdu. Tahir Akyürek ise ileri sıralara oturdu

 

 

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Konya Haber kategorisine ait diğer haberler

Konya haberleri
Beyşehir İlçe Jandarma Komutanı serbest bırakıldı