SON DAKİKA

Muharrem Karabacak: "Eli öpülesi annelerimizin günü kutlu olsun"

KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, Anneler Günü nedeniyle yayınladığı mesajda yeryüzündeki en kutsal görevi üstlenen annelerin, karşılıksız sevgi, bitmeyen özveri, sınırsız hoşgörü ve mutluluk kaynağımız olduğunu hatırlatarak, "Bu anlamlı günü, sevgi ve saygı duygularıyla yoğunlaşarak kutlamalıyız" dedi.

Konya Haber 13/05/2018 - 18:30
 Muharrem Karabacak:
-A +A

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Muharrem Karabacak yaptığı yazılı açıklamada, "Varlığımızı borçlu olduğumuz, sevgi, hoşgörü, şefkat ve özveri kaynağı eli öpülesi kıymetli annelerimizin Anneler Günü'nü canı gönülden kutluyorum" ifadelerini kullandı. Başkan Karabacak, "Yaşamını yitiren annelerimize Allah'tan rahmet dilerken, hayattaki tüm annelerimizi en kalbi duygularımla selamlıyor ve hayırlı bir ömür diliyorum" dedi.


Annelerimizin kıymetini hayatta iken bilmemiz gerektiğini vurgulayan Başkan Karabacak, "Evlatları olan bizler annelerimize bir gün değil her gün saygı ve sevgi göstermeliyiz. Cennetin anaların ayakları altında olduğunu unutmamalıyız. Bu inançtan gelen bir toplumun evlatları olan bizler annelerimizi bir gün değil her gün saymalı ve sevmeliyiz. Ailelerin temeli ve yuvaların yapıcısı annelerimizi bu güzel günde unutmamalı ve baş tacı yapmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle esnaf teşkilatımız, esnaf ve sanatkarlarımız adına başımızın tacı olan annelerimizin anneler gününü kutluyor ve ellerinden öpüyorum" diye konuştu.

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Konya Haber kategorisine ait diğer haberler

Konya haberleri
Konya'da otomobil tırla çarpıştı: 4 ölü, 2 yaralı