‘Türkiye’nin Diz Çökmesini İsteyen Hain Darbecileri Sevindirmedik’

Aliya İzzetbegoviç Kültür, Sanat ve Eğitim Derneği (AKSED) Başkanı İbrahim Günay “15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” ile ilgili açıklamalarda bulundu

Konya Haber 14/07/2017 - 22:29
 ‘Türkiye’nin Diz Çökmesini İsteyen Hain Darbecileri  Sevindirmedik’
-A +A

“15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” ile ilgili açıklamalarda da bulunan Günay, “15 Temmuz kalkışması Türkiye Cumhuriyeti'nin yaşadığı en büyük ihanettir. Türk Silahlı Kuvvetlerinin üniformasını giymiş terör örgütü FETÖ mensup ve işbirlikçi vatan hainleri ülkenin seçilmiş Cumhurbaşkanını, Türkiye Büyük Millet Meclisini ve Hükümetini kontrol altına alarak yönetimi ele geçirmeye kalkışmış, ancak Yüce Milletimizin kararlı direnişi, vatanperver güvenlik güçlerimizin ve silahlı kuvvetler mensuplarının çabaları ile bu alçakça saldırı başarıya ulaşamamıştır.

Türkiye’nin sıkıntıya düşmesini, diz çökmesini, pes etmesini bekleyenleri bugüne kadar sevindirmedik, yarın da sevindirmeyeceğiz. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum. Cenab-ı Allah bu milleti, bu ülkeyi ilelebet korusun, muhafaza etsin” dedi.

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Konya Haber kategorisine ait diğer haberler

Konya haberleri
"İsmi gibi, vatan konusunda Fırat nehri gibi coşardı"