Fikret Orman Cansu Dere ile mi birlikte?

Magazin kulisleri, bu aşkla çalkalanıyor. İddiaya göre; Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, bu sefer gönlünü Cansu Dere'ye kaptırdı. Yaz başından beri gizlice görüşen ikilinin son durağı ise yaklaşık 3 hafta önce Fransa oldu.

Magazin 15/10/2014 - 15:10
 Fikret Orman Cansu Dere ile mi birlikte?
-A +A

Yaptığı hamlelerle Beşiktaş taraftarının yüzünü güldüren Başkan Fikret Orman, yine özel hayatıyla ortalığı sarsacak. 2012 yazında Bodrum'da Bahar Özden isimli genç bir güzeli kucağına alırken çekilen fotoğraflarının ardından eşinden boşanan Orman, şimdilerde bekarlığın tadını çıkarıyor!Beşiktaş'ın başarılı başkanı, yaşadığı bir aşkla şu anda magazin kulislerinin başlıca gündemi oldu.

Kulaktan kulağa yayılan dedikodulara göre, Fikret Orman, Mayıs'tan beri Cansu Dere ile beraber İlk kez Haziran ayında Paris'te birlikte görülen Dere ile Orman'ın arasındaki aşk iddiası, Temmuz'da günyüzüne çıktı. Beşiktaş'la ilgili haberleri duyuran 'kartalhaber.com' sitesi bu dedikoduyu okuyucularına duyurdu. Ancak Fikret Orman, olay büyümeden haberi siteden kaldırttı. Gizli beraberliklerine devam eden Cansu Dere ile Orman'ın Temmuz sonunda Bodrum'da buluştuğu da iddia edildi.

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Magazin kategorisine ait diğer haberler

Konya haberleri
Konya'da otomobil uçuruma yuvarlandı: 8 yaralı