Tatlıses'in müzik hayatı bitti mi? Şok açıklama

Gökhan Tepe çarpıcı açıklamalar yaptı. İbrahim Tatlıses'e iki şarkı verdiğini söyleyen Tepe, “Maalesef sesi sorunlu olduğu için albümünü çıkaramıyor” dedi

Magazin 19/01/2014 - 02:44
 Tatlıses'in müzik hayatı bitti mi? Şok açıklama
-A +A

Şarkıları kadar besteleriyle de adından söz ettiren Gökhan Tepe, İbrahim Tatlısesve Ebru Gündeş'e çok iyi besteler verdiğini açıkladı.

Dikkat çeken açıklamalar yapan ünlü şarkıcı,"İbrahim Ağabey'e iki süper şarkı verdim ama maalesef sesi sorunlu olduğu için albümünü çıkartamıyor. Ayrıca Ebru Gündeş de eşinin durumundan dolayı çıkaracağı albümü askıya aldı" dedi.

Tepe'nin bu söylemi "Sesimde sorun yok diyen" İbrahim Tatlıses ile aralarında soğuk rüzgarların esmesine sebep olabilir. Gökhan Tepe, şu aralar yaz aylarında çıkaracağı yeni albümü için çalıştığını belirtti. Bir dönem Tarkan'la aralarında bir problem varmış gibi gösterildiğini de dile getiren ünlü şarkıcı, "Tarkan da dahil şarkı vermeyeceğim kimse yok. Ayrıca beste piyasası Sezen Aksu'nun elinde" diye konuştu.

İBO'DAN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMA

Twitter hesabından açıklamalar yapan İbo, “Bugün gazetelerde okudum -İbo’nun sesinde problem var-. Sesimde hiç bir problem yok. Hayranlarım üzülmesin, başka arkadaşlar da sevinmesinler!! Sesimde problem olsa pesleri okuyamam. Benim pesim de tizlerim de var. Sadece 3 senedir hiç şarkı söylemediğim için tembellik var o kadar. -Sesi çıkmıyor- diyenler kusura bakmasınlar; sevindiremeyeceğim”dedi.

"BAZI SIKINTILARIM VAR"

Felcin sadece sol kolu ve sol ayağında olduğunu belirten Tatlıses, “Başka hiç bir uzvumda felç yoktur. Benim sadece bu aralar bazı sıkıntılarım var, onları defetmeye çalışıyorum ve o da yakındır inşallah. Hangi günü gördük ki akşam olmamış” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Magazin kategorisine ait diğer haberler

Konya haberleri
Konuk: “İstikrar sürsün, Türkiye şahlansın”