Ünlü isimlerden ‘bonzai’ye hayır

Uyuşturucu maddesi bonzainin tehlikeli etkilerine dikkat çekmek amacıyla düzenlenen ‘Bonzaiye Hayır Diyoruz’ adlı panele ünlü isimler destek verdi.

Magazin 10/09/2014 - 03:46
 Ünlü isimlerden ‘bonzai’ye hayır
-A +A

Bonzainin çocuklar ve gençler üzerindeki tehlikeli etkisine dikkat çekmek amacıyla Bakırköy Belediyesi tarafından Yunus Emre Kültür Merkezi’nde ‘Bonzaiye Hayır Diyoruz’ paneli düzenlendi. Panele Deniz Akkaya, Didem Balçın ve Ahmet Selçuk İlkan gibi ünlü isimler de katılarak destek verdi.

Oyuncu Didem Balçın, Türk halkının dizi ve filmler ile yakından ilgilendiğini belirterek, aileleri ve çocukları bilinçlendirmek için dizi filmler arasına 1 dakikalık VTR’ler konulmasını önerdi.

Dizi aralarına VTR konsun

Balçın, “Biz halk olarak dizilere bayılıyoruz. Aşk-ı Memnu, Kuzey Güney, Muhteşem Yüzyıl, Dila Hanım, Firar izlenme rekorları kırdı. Uyuşturucu maddelere karşı hazırlanacak 1dk’lık VTR çok izlenen dizilerin arasında yayınlanırsa aileler ve çocuklar daha kolay bilinçlendirilebilir.” dedi. Deniz Akkaya da gençlerin sanata, spora yönlendirilmesi gerektiğini belirterek “Ben hiç madde kullananın sigara içmeyenini görmedim, olay sigarayla başlıyor.” dedi. 

ETİKETLER

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Magazin kategorisine ait diğer haberler

Konya haberleri
Konya'da otomobil uçuruma yuvarlandı: 8 yaralı