Zerrin Özer'den Erdoğan itirafı! Keşke...

Ünlü müzik sanatçısı Zerrin Özer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı öve öve bitiremedi. Özer, Özal'dan sonra en çok Erdoğan'ı sevdiğini söyledi.

Magazin 18/01/2016 - 14:24
 Zerrin Özer'den Erdoğan itirafı! Keşke...
-A +A

Ünlü müzik sanatçısı Zerrin Özer, "Erdoğan kadar vefalı ve hümanist birini görmedim" dedi.
Daha önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı sevdiğini söylediği için linç girişimine maruz kalan sanatçı Zerrin Özer, konuyla ilgili yaşadığı sıkıntıları Sabah gazetesine anlattı.


DEĞERE DEĞER VERİYOR

Cumhurbaşkanımız, insanları idrak eden ve o kadar iyi tanıyan biri ki... Değere değer veriyor. Ben hayatım boyunca insanlara hiçbir şekilde ne etnik kimlik, ne de herhangi bir şey olarak yaklaşmadım. Benim için sadece insan olması çok önemli ve yeterli.


KEŞKE ONLAR DA ERDOĞAN'I BENİM GİBİ TANIYABİLSELER

Keşke onlar da benim gözümden Cumhurbaşkanımızı görseler, benim tanıdığım şekilde tanısalar... Ben bu kadar vefalı, yakın, sıcak, hümanist bir insan görmedim. Ben Turgut Amca'mı (Özal) çok sevdim. Nurlar içinde yatsın.


"EGE'DE BÜTÜN KONSERLERİM KALKTI"

Bir de Sayın Erdoğan'ı çok seviyorum. Bu benim için nelere mal oldu biliyor musunuz? Bütün konserlerim durdu, Ege'de bütün konserlerim kalktı.


ÖLÜM TEHDİTLERİ ALDIM

'Sen o zülfikarı al at boynundan yoksa seni vuracağız' dediler. Ne ölüm tehditleri aldım... Neden? Çünkü ben insani değerlere önem veriyorum. Bir kez daha söylüyorum; Cumhurbaşkanımdan başka insani tarafları bu kadar yüce olan bir insan tanımadım. Ayrıca Cumhurbaşkanımız'ın ülkemiz için yapmış olduğu hizmetler ortada...

ETİKETLER

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Magazin kategorisine ait diğer haberler

Konya haberleri
Konya’da Trafik polisi kazada yaralandı, kardeşi öldü