Başaramayacaksınız .

Erdoğan, Isparta’da terör örgütleri ve onları besleyenlere meydan okudu: Başaramayacaksınız. Milletimizi bölemeyeceksiniz. Vatanımızı parçalamayacaksınız. Devletimizi yıkamayacaksınız .

Politika 13/08/2017 - 10:07
 Başaramayacaksınız  .
-A +A

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen, "Isparta Toplu Açılış Töreni"nde vatandaşlara hitap etti. Türkiye'nin iç ve dış tehditler tarafından saldırı altında olduğunu hatırlatan Erdoğan şöyle konuştu: PKK, DEAŞ, FETÖ diğer terör örgütleriyle yürüttüğümüz mücadelemizin tamamı istiklal ve istikbal kavgasının sonuçlarıdır. Ecdadımızdan aldığımız ilhamla diyoruz ki, başaramayacaksınız. Milletimizi bölemeyeceksiniz. Vatanımızı parçalamayacaksınız. Devletimizi yıkamayacaksınız. Bize meydanı bu çapulculara bırakıp kaçmak yakışır mı? Bize yakışan tek millet diyerek, 80 milyon bir, beraber ve kardeş olarak Türkiye olmaktır. Tek vatan diyerek vatan topraklarımızın üstünde operasyon yaptırdık mı? Ve Tendürek, Gabar, Cudi hatta Kandil'de Bestler Deresi'nde bunları gömdük mü? Gömmeye de devam edeceğiz. Bize köşe sıkıştırdıkları sananları, köşeye sıkıştırmaya var mıyız Isparta? Bizi ekonomiyle tehdit edenlere cevabımızı daha güçlü ekonomi, daha çok üretim, ihracat ve istihdamla vermeye var mıyız?

YATIRIM YAPAN PİŞMAN OLMAZ
Erdoğan Isparta'da Anadolu Grubu Meyve Suyu Üretim Tesisleri'nin açılışına katıldı. Cumhurbaşkanı, burada "Bu dönemde yapılan yatırımlar uluslararası boyutta ayrıca bir önem arz ediyor. Ülkemize yatırım yapan hiç kimse pişman olmamıştır, olmayacaktır" diye konuştu..

ETİKETLER

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Politika kategorisine ait diğer haberler

Konya haberleri
Konya'da otomobil tıra çarptı: 2 ölü