"Bu FETÖ'cü alçakların arkasında durmayı artık bırak".

Başbakan Binali Yıldırım Ankara'da esnafla buluşma toplantısında konuştu. Konuşmasında Kılıçdaroğlu'nun skandal darbe açıklmasına da değinen Yıldırım, "Bu FETÖ'cü alçakların arkasında durmayı artık bırak" diye konuştu. .

Politika 03/04/2017 - 16:48
-A +A

Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'kontrollü darbe' iddialarına yanıt verdi. Yıldırım, "Böyle bir iddiayı ortaya koyan bunu ispatla mükelleftir. Bu millet bir bağımsızlık destanı yazdı. 'Efendim 21.00'de darbe mi olur' diyor. Şu kepazeliğe bak. Millet uçurumun kenarından dönmüş, 15 Temmuz darbe mi, değil mi diye hiç yeri olmayan bir konuyu gündeme getiriyor. Ana muhalefet partisinin başkanı sıradan biri değil. Yazıklar olsun. Bazı dost bildiğimiz ülkeler de onu söylüyor. Senin onlardan farkın ne? Bu FETÖ'cü alçakların arkasında durmayı artık bırak" diye konuştu.

İşte Yıldırım'ın konuşmasından satır başları;

"ÇÖZÜM MÖZÜM YOK KARDEŞİM"
"Bana diyorlar ki, 'çözüm.' Çözüm mözüm yok kardeşim. Çözüm, ay yıldızlı bayrak. Bu bayrağın altında 80 milyon yaşayacak, o kadar basit. O alçak örgütleri milletle aramızdan atacağız."

.

ETİKETLER

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Politika kategorisine ait diğer haberler
Bugün içinde çok okunan haberler

Konya haberleri
Beyşehir Jandarma Komutanı, Fetö'den Gözaltında