SON DAKİKA

Devlet Bahçeli'den 100 bin imza açıklaması!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bahçeli, 100 bin imza ile cumhurbaşkanlığı adaylığına ilişkin, "100 bin kişinin içinde eğer FETÖ desteği, PKK desteği ile bir aday yapılacaksa o zaman FETÖ'nün seçmen ve siyasi ayağının hangi aday üzerinde yoğunlaştığı görülebilir" dedi.

Politika 03/05/2018 - 10:50
 Devlet Bahçeli'den 100 bin imza açıklaması!
-A +A

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli gazetecilerin sorularını yanıtladı.

"CUMA GÜNÜ SAAT BAŞBAKAN İLE BAŞVURUDA BULUNACAĞIZ"

Bahçeli, "MHP olarak Çarşamba günü Meclis Grubumuz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bizim adayımız olduğunu kabul ederek bir karar aldı. Bu karar bugün AK Parti tarafından da gerçekleştirilecektir. Sonra cumhur ittifakını oluşturan partiler olarak Cuma günü saat 11.00'de Başbakan Binali Yıldırım ile başvuruda bulunacağız" dedi.

"100 BİN KİŞİNİN İÇİNDE EĞER FETÖ DESTEĞİ..."

Bahçeli, "15 Temmuz FETÖ darbe hareketinde bir siyasi ayak var" şeklinde konuştu.

Bahçeli, "Adalet Bakanı ile İçişleri Bakanı, FETÖ'nün seçmen üzerindeki etkisini takip etmiş midir? FETÖ'nün 100 bin imza ile aday olacak isimler üzerinde odaklanacağı merak konusu olmuştur." diyen Bahçeli,100 bin imza ile cumhurbaşkanlığı adaylığına ilişkin, "100 bin kişinin içinde eğer FETÖ desteği, PKK desteği ile bir aday yapılacaksa o zaman FETÖ'nün seçmen ve siyasi ayağının hangi aday üzerinde yoğunlaştığı görülebilir" ifadelerine yer verdi.

ETİKETLER

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Politika kategorisine ait diğer haberler

Konya haberleri
Konya'da otomobil tırla çarpıştı: 4 ölü, 2 yaralı