Aykut Kocaman'dan hakem ve penaltı isyanı!

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Fenerbahçe'ye 1-0 mağlup oldukları maç sonrasında açıklamalarda bulundu.

Spor 25/10/2016 - 05:55
 Aykut Kocaman'dan hakem ve penaltı isyanı!
-A +A

İşte Aykut Kocaman'ın açıklamaları;

"PENALTIYA KADAR BAŞARDIK..."
Karşılaşmayı değerlendiren Aykut Kocaman, "İlk yarı da bizim açımızdan iyi gidiyordu. Fenerbahçe ligde kalabilmek için kazanmak zorundaydı. Baskılı başlayacaklardı. Maç öncesi 20-30 dakika üstünlük sağlamaya çalışacaklarını düşünüyorduk. Biz onları kalemize getirmemek ve kalelerine itmek istiyorduk. Penaltıya kadar bunu başardık ama Fenerbahçe daha sonra kendi sahasına çekilince açabilmek kolay olmadı. İkinci yarı oyunla ilgili farklı beklentilerimiz vardı. Topu ceza sahasına sokmayı başaramadık. Şut sayısını arttırmalıydık. Fenerbahçe'yi yarı sahasına ittirdik ama büyük tehditler yaratamadık" dedi.

"PENALTIMIZ VERİLMEDİ, BİZİ HAKEMSİZ ZATEN YENERLER"
Kocaman, penaltılarının verilmediğini söylerken, "Geneline bakarsak verilen ve verilmeyen penaltılar demek daha doğru olacak. Uzatma süresi için 4. hakemle konuştuk. Sakatlıkları, oyunun durmalarını, kaleci Volkan'ın golden sonra süre yemelerini söyledim. "3 dakika vermeyin, 2 dakika verin" dedim. Hakemlerle ilgili her zaman söylüyorum. Sadece Fenerbahçe maçında değil, Beşiktaş, Galatasaray maçlarında, bazen Trabzonspor maçlarında bunlar oluyor. Bizi güçleriyle yensinler. Zaten yenerler. Kendi güçleriyle yensinler" ifadelerini kullandı.

ETİKETLER

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Spor kategorisine ait diğer haberler

Konya haberleri
Konya'da elektrik kesintisi!