Ema Kızak Sacı

EMA Kızak Sacı (Telescopic Covers System); maliyet planınıza ve isteğe göre DKP yada Cr-Ni saclardan imal edilmektedir.. Makinenin çalışma prensipleri düşünülerek 1,5 mm ile 5 mm kalınlığındaki, uygun kalitede saclar kullanılarak üretilmektedir.

Teknoloji 04/06/2016 - 15:17
 Ema Kızak Sacı
-A +A

EMA Kızak Sacı (Telescopic Covers System); maliyet planınıza ve isteğe göre DKP yada Cr-Ni saclardan imal edilmektedir.. Makinenin çalışma prensipleri düşünülerek 1,5 mm ile 5 mm kalınlığındaki, uygun kalitede saclar kullanılarak üretilmektedir.

EMA Kızak Koruma Sistemleri (Telescopic Covers System); siz değerli müşterilerimizin istekleri ve makine uygunluklarını göz önünde bulundurarak; örnek model, teknik resim veya yeni dizaynlar için, tasarım konularında uzman kadrosu ile hızlı ve sorunsuz hizmet vermektedir.

Her çalışma ortamına göre sıyırıcı tipleri stoklarımızda bulunmakta ve sıyırıcılarımız Almanya’ dan özel olarak getirtilmektedir.

Kestamitlerimiz sağlamlık bakımından 10 mm kalınlığında üretilmektedir. Bu kalınlık kestamitin aşınma süresini uzatacağından sizlerin bakım maliyetlerini düşürmektedir.

Makinenizin çalışma şartlarına ( hızına ) , çalışma ortamı şartlarına (Soğutma sıvılı, soğutma sıvısız) , işlenen malzemenin özelliklerine (Döküm, ağaç, metal, paslanmaz vb.) göre gerekli olan; sistem, sac, sıyırıcı ve kestamit, deneyimli Ar-Ge personelimiz tarafından tespit edilmekte ve size en uygun kızak koruma sistemi imalatı yapılmaktadır.

Tasarlanan sistemler, bütünüyle CNC makinelerde üretilmektedir. Bu sayede hassasiyet en üst seviyeye çıkıp, çalışma verimliliği arttırılmakta ve hata olasılığı minimuma indirilmektedir.

 

www.emakizaksaci.com

Kaynak: Temel Bilişim

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Teknoloji kategorisine ait diğer haberler

Konya haberleri
Konya'da otomobil uçuruma yuvarlandı: 8 yaralı