P 13/09/2017 - 04:27 Konya Haber

MERAM BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİ SEYYAR SİMİTÇİYİ DARP ETTİ

Image


Meram Belediyesi her gün yeni bir olayla gündeme gelmeye devam ediyor

11.09. 2017. Pazartesi günü saat 14.30 sıralarında Seyyar Simitçilik yaparak geçimini sağlayan Emin Ersoy isimli vatandaş Meram Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından dövülerek darp edildi.

Seyyar Simitçilik yapan Emin Ersoy Konya'nn Nabzı Gazetesine ulaşarak bana yardım edin bir çok gazeteye gittim Meram belediyesi ile ilgili haber yapamayacaklarını dile getirerek Allah rızası için bana yardım edin benim çocuklarım var, torunlarım var Ailemi simit satarak geçindirmeye çalışıyorum dedi

Seyyar Simitçilik yaparak geçimini sağlayan Emin Ersoy, Ferdiye Polis Karakoluna verdiği ifadede, Aksine mahallesi söylemez sokak civarında simit sattığım sırada arabayla Meram Belediyesi görevlileri önce beni arabanın içine aldılar. İsmini Apo olarak duyduğum kişi dört beş kez tokatla darp etti. Aynı zamanda bana A... koyduğumun yav...ğı dedi. Ben bana neden vuruyorsunuz neden küfür ediyorsunuz dedim, burda simit satmayacaksın dedi ve yine arabanın içinde ismini bilmediğim bir şahıs arkamdan ellerimi kenetleyerek birkere daha vurdu. Beni darp ettikten sonra Muhacir Pazarı bölgesinde bulunan zabıta merkezine götürdüler. Burada Apo isimli zabıta görevlisi beni tokatlayarak ben şeker hastasıyım ne yaptığımı bilmiyorum sen git simit sat seni idare ederim dedi bve beni bıraktılar. 

Seyyar Simitçi Emin Ersoy, Ben kendi imkanlarımla  Meram Eğitim araştırma hastanesine gittim.adli rapor aldım. Polis merkezinde beni darp eden zabıta görevlisinin adının apo olduğunu öğrendim. Beni darp eden kişileden şikayetçiyim dedi.

KONYA'NIN NABZI 

 

 

Yorum Ekle