00:00:00
-A +A
   Bay Gölge
Bay Gölge

Başbakanı Memleketinde Hançerleyen Haşhaşiler

7 Haziran seçimleri öncesi yayınladığımız haberlerde her zaman dile getirdik. Ak parti Teşkilatı içinde ve Belediyelerde Paralel Bağlantılı  şahıslar var diye diye dilimizde tüy bitti. Yaşanan süreç içinde dile getirdiğimiz olaylar bir bir çıktı. Başbakan Davutoğlunun kendi memleketinde kalleşce hançerleneceğini başbakan bile beklemezdi.

Konya olarak Başkanımıza sahip çıkamadık. Peki Bunun suçlusu kimler?

Konya’da hale Paralel yapıya destek veren birlikte hareket eden belediyeler ve AK Parti teşkilatı içinde halen Başbakanı sırtından hançerleyenler var.  Bunların örneklerini açık ve net ortada…

Konya gibi bir yerde üstelik başbakan’ın kendi memleketinde HDP  %4,16  gibi tarihinde göremeyeceği  oy aldı. En büyük sebebi ise Paralel Yapı ve Açık havada yayınlanan HDP reklamları…

Bu reklamları ilk görenler aynen benim düşündüğüm gibi düşünmüştür bir çok yerdede hep kulağıma geldi. Adamı Ak Parti’den aday yapmadılar adamda tepkisini Konya caddelerini HDP’nin afişleriyle süsledi…

Sadece Açık hava reklamlarımı hayır. Bugün Selçuklu Belediyesi halen ulusal gazetelere verdiği reklam ve tanıtım ilanlarını Paralel yapıya yakın ajansların üzerinden geçiriyor. Sadece Selçuklu Belediyesi değil Büyükşehir’dede  aynı şekilde işliyor sistem, hatta Ak Parti teşkilatındada hala bu şahıslara iş veriliyor.

Söze geldimi herkez başbakanı çok seviyor. Sosyal Medya hesaplarından Başbakana sahte sevdalarını dile getiriyorlar. Şuanda hepsi Başkanımız Davutoğluna ihanet ediyorlar. Cumhurbaşkanı ve Başbakan hergün adamlar Paralel Yapıyla ilgili açıklamalar yaparken Başbakanın memleketindede tam tersine Paralel Yapıya büyük destek veriliyor.

Konya olarak Konyalı olarak Herkez kendisine çeki düzen vermeli…

En başta Büyükşehir Belediyesi 10 Yıllığına vermiş olduğu En büyük reklam mecrası ihalesini gözden geçirmeli hatta iptal yoluna gitmeli. Belediyeler Paralel yapıya yakın olan reklam ajanslarıyla ilişkilerini kesmeli, ve ihale vermemeli. Paralel yapıya yakın ajanslar bazı firmalar tarafından destekleniyor.

Hatta destektende ötesi bir kurum bu şahısları kendi plazasında barındırıyor. İsim vermiycem ama FC plakalı Siyah Porsche ile mübarek günlerde sözde çok iyi bir müslümen evli başlı çoluğu çocuğu var ama  her gün Real yukarlarında hatunlarla gezen Bir Haşhaşi var. Bunları kendi içinde besleyen ve  büyütenlerde bu ihanetten vazgeçmeli kendi içinde barındırmamalı diye düşünüyorum.

Ak Parti Teşkilatıda bundan sonra aday müracaatlarını umarım gözden geçirir HDP’ye Konya’da % 4,16 oy almasını sağlayan çanak tutan şahsıların üzerini çizer.

Yine son günlerde kulağımıza gelen bir iddiayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Konya’da Konbeltaş olayı başlı başına bir sıkıntı bunu herkez bilir. Konya’daki Konbeltaş olayı ile ilgili bir çok vatandaş Tahir Akyürek’i Başbakana şikayet etmiş. Başbakan Davutoğlu Tahir Akyürek’e bu konuyla ilgili sert tepki vermiş. Önümüzdeki günlerde bu konularla ilgili detaylar bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.

 Son olarak Tüm okuyucularımızın ve İslam Aleminin  Mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum.

Sağlıcakla Kalın. Allaha Emanet olun…

Bay Gölge -Konya'nın Nabzı

 

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Son Eklenen Haberler
Bugün içinde çok okunan haberler

Konya haberleri
Konya'da elektrik kesintisi