00:00:00
-A +A
   Bay Gölge
Bay Gölge

FETÖ VALİLERDEN SONRA KİMLERİ KOLTUĞUNDAN EDECEK

Fetullah terör örgütü  bazı valileri koltuktan etti. Bazı valilerin “paralel yapı” ile mücadelede öngörülen performansı gösteremediği, bazılarının ise terörle mücadele operasyonlarında asker ile uyum sorunu yaşadığı için kararname kapsamına alındığı ifade edildi.

Konya Valisi Muammer Erol’da Koltuğundan olan valiler arasında yer aldı. Hükümetin, valilerin ardından kapsamlı bir emniyet müdürleri kararnamesi hazırlığı yaptığı ve kısa süre içinde yayımlanacağı belirtildi.

Konya Valisi Muammer Erol ve Karaman Valisi Murat Koca  paralel yapı ile mücadelenin tam yapılmadığı ,merkeze alınmasının sebepleri arasında gösteriliyor.  Geçtiğimiz günlerde Karaman’da ilk kez Paralel Yapı Operasyonu yapıldı.

Konya’da Davutoğlu sonrası beklenen operasyon halen gerçekleşmedi.  Hükümet valilerden sonra rotayı emniyet müdürlerine çevirdi. Yaklaşık 40’a yakın Emniyet müdürü ve 10’un üzerinde daire başkanının görevden alınacağı belirtiliyor.  Bu müdürlerin arasında Konya Emniyet Müdürü Mevlüt  Demir olurmu olmazmı şuan için bilmiyorum ama Konya Valisi Muammer Erol örneğininden yola çıkarsak ve Konya’da Paralel Mücadele olayına bakarsak görevden alınabilir. Fetö Konya valisinden sonra emniyet müdürü Mevlüt Demir’i koltuğundan edermi etmezmi önümüzdeki günlerde yaşayıp hep birlikte göreceğiz.

Valimiz Muammer Erol gerçekten Konya için çok önemli bir değer emniyet müdürümüz Mevlüt Demir’de işini layıkıyla yapıyor bu iki isiminde Konyalıların gönlünde ayrı bir yeri var. Paralel konusunda Vali Muammer Erol hep yanlış yönlendirildi. Paralel yapının merkez üssü Konya’da her yerde cirit atan Paralelcilere halen dokunulamıyor.

 Fetö Konya’da bir çok kişiyi koltuğundan edeceğe benziyor.  Gelelim Ak Parti Teşkilatları ve Belediyelere  Ak Parti hareketinin lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bu yapıyla amansız mücadele veriyor. Bu mücadelede sonuna kadar haklıdır ve bizde bu konuda her zaman kendisinin yanında olduk ve olmayada devam edeceğiz. Konya Ak Parti neden Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a bu mücadelede destek vermiyor. Musa Arat, Tahir Akyürek, Uğur İbrahim Altay, Mehmet Hançerli ve Fatma Toru sivil toplum kuruluşları ve Stk’lar.

Biz Konya’da Paralel yapı konusunda şunları yaptık veya yapıyoruz diyebilirlermi. Yoksa mücadele yapıyorlarda bizmi bilmiyoruz veya göremiyoruz.  Bu saydığım isimler ve ve bu isimlere bağlı müdürler Siz Paralel Yapı konusunda sessiz kaldığınız sürece Fetö sizide koltuğunuzdan edebilir.

Meram Belediyesinde bir kütüphane çalışanı FÖTÖ’NÜN KİTAPLARININ MERAMDA NE İŞİ VAR? Başlıklı haber sonrası işine son verildi. Fatma toru’nun talimatıyla Kütüphane müdürü tarafından işine son verildi. Sebebi ise  zaman gazetesi ve murat yayınlarının bastığı kitapları raftan atmak,  Kütüphane çalışanı Savcılığa  suç duyurusunu yaptı. Dallanıp budaklanan olay sonrasında  Fatma Toru Kütüphane müdürünü emekliye ayıracak önümüzdeki günlerde hep birlikte şahit olacağız. Ama geç kaldın başkan iş bu noktaya gelmeden yapacaktın bu işi geç kaldın.  

Yapılacak operasyonlar Ak Parti teşkilatlarının  içindede yapılacak  bu yapıya kim destek verir  kim içinde barındırır ve göz yumarsa beledini fazlasıyla ödeyecek . Konya’da Cumhurbaşkanımız Sayın recep Tayyip Erdoğan resmen uyutuldu halende uyutulmaya çalışılıyor. Ama Cumhurbaşkanımız neyin ne olduğunu inanın hepsini biliyor.

Belediyeler içinde halen cirit atan paralel imamlar var.  Bu imamların ne olduğunu bilen Başkanlar göz yumuyorlar bunlara Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a rağmen.

Tüm kurumlarda Parelel bir temizlik başlayacak. Bu yapıyla ilişkisi olan İl ve İlçe başkanları hepsi görevlerinden alınacak.  Kurumlar dışında İş dünyasınıda büyük operasyon bekliyor. O iş dünyasının  malum avukatları çevre yoluna büyük saray gibi bina yaptırdım diye övünen avukatlar sizlerinde  bedel ödeme zamanı geldi. Konya adliyesinde Kırıkkale adliyesinde çevirdiğiniz fırıldak aldığınız arabalar verdiğiniz paralar  hepsi dosya halinde gerekli mercilere sunuldu. Bugüne kadar Paralel bağlantılarınız sayesinde bir çok haksızlık yaptınız insanların fabrikasına çöktünüz ekmeklerine  tefecilerle birlik olup kan doğradınız ama bedelini ödeyeceksiniz  fazlasıyla ödeyeceksiniz.  Kayyum korkusu yaşayan firmalar her ne kadar üzerinizdeki mal varlıklarını aktarsanızda bunlar sizi kurtaramayacak.

Bay Gölge -KONYA'NIN NABZI

 

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Son Eklenen Haberler
Bugün içinde çok okunan haberler

Konya haberleri
Konya'da elektrik kesintisi