00:00:00
-A +A
   Bay Gölge
Bay Gölge

Salih Tuzcu,Ejder Bildik ve Nusret Argun Üzerinden kimlere Mesaj Verdi

Paralel Yapı’nın Firari sanığı Eski Konya Emniyet Müdürü Mehmet Salih Tuzcu’nun Konya’da yaptığı operasyonların ŞOK detaylarına Konya’nın Nabzı haber merkezi ulaştı.

onya büyük bir operasyon bekliyor demiştik daha önceki yazılarımızda halen düğmeye basılmasına rağmen bu operasyon gerçekleşmedi.

SALİH TUZCU VE MEMDUH OĞUZ FİRAR'DA İKİSİDE KAYIP

Birileri sanki durun adamlar firar kaçsında etsinde operasyona öyle başlayalım dercesine ilginç bir bekleme süreci yaşıyoruz. Operasyon yapılacak şahısların akibeti Memduh Oğuz,  Ali Akın, Soner Cesur, Ercan Dolaboğlu,İbrahim Karadayı, İbrahim Özkara, Eşref Çiftçi gibi olacak. 

DEVLET HER BİRİNE ÖDÜL KOYDU İHBAR EDENLERE   300 BİN TL ÖDÜL... HEPSİ KAÇTI Firar Fetocuları İhbar Edenler 300 BİN TL Kazanacak


Paralel yapının merkez üssünün Konya olmasına rağmen Cumhurbaşkanımız halen uyutuluyor.  Konya Adliyesinde Devletin Kırmızı bülten çıkartığı Paralel Davasıyla yargılanan Salih Tuzcu yayınladığımız haberlere hala erişim engeli aldırabiliyor. Ve hala Konya Adliyesinde Salih Tuzcu’yu ve  Paralel Yapıyı haklı bulan ve  arkasında duran hakimlerimiz var. Verdikleri kararlarla bunu aynen doğruluyorlar.


Gelelim Firari Eski Konya Emniyet Müdürü Salih Tuzcu’nun Konya’da neler yaptıklarına, haberimizin başlığında Salih tuzcu Ejder Bildikle Kimlere ne mesaj vermek istedi.

NUSRET ARGUN DİK DURDU SALİH TUZCU VE PARALEL YAPIYA BOYUN EĞMEDİ... 


Salih Tuzcu’nun Konya’da ilk hedefinde Nusret Argun vardı.  Ama Nusret Argun’u durduk yere almak yıldırmak korkutmak mümkün değildi. Salih tuzcu Öyle bir hamle yapması lazımdıki Nusret Argun’un kayıtsız şartsız Paralel Yapıya  teslim olması lazımdı. Salih Tuzcu o dönem herkesin çekindiği titrediği bir adama dokunursam Nusret Argun bir şekilde teslim olur. O dönem Salih Tuzcu Konyaya büyük bir göz dağı vermek için Ejder Bildik’e dokundu. Ejder Bildik hem kendileri için tehlikeli hem Konya’da hemde Türkiye’de bilinen korkulan bir isimdi.

 PARALEL YAPI  EJDER BİDLİK'İ KENDİLERİ İÇİN BÜYÜK TEHLİKE OLARAK GÖRÜYORDU. EJDER BİLDİK'DE SALİH TUZCU VE PARALEL YAPININ KENDİSİNE KURDUĞU KUMPASA KARŞI DİK DURDU. 


Salih Tuzcu  Nusret Argun’a bir mesaj olarak Paralel Yapının tüm imkanlarını kullanarak Ejder Bildik’in üzerine gitti.  Salih tuzcunun amacı Nusret Argun’nun Paralel Yapı’ya itaat etmesiydi. Salih Tuzcu’nun  Ejder Bildik Hesabı tutmadı.


Nusret Argun bu olaylar sonrasında Ejder Bildik gibi adama dokundular diyerek korkacak teslim olacaktı. Ama olmadı Nusret Argun geri adım atmadı. Bu çeteye bir kuruş para vermem diyerek restini çekti. Ardından Ejder Bildik’e yapılan olaylar Nusret Arguna yapıldı.  Sonuçta Nusret Argun’da Ejder Bildik’de Paralel Yapının kendilerine kurdukları kumpasların bedellerini fazlasıyla ödediler. 

Nusret Argun Bu konuda konuştu. Ejder Bildik'de konuşsun bildiklerini anlatsın. Mehmet Aşçı ve diğer işadamlarıda özellikle Beyşehirliler onlarda konuşsun.

BEYŞEHİRLİ YAPICILAR SALİH TUZCU İLE ARALARI ÇOK İYİYDİ. KİMSE YOKMU DERNEĞİNİN TIRLARI BEYŞEHİRLİLERDEN GİDİYORDU... PARALEL YAPIYA HER ZAMAN DESTEK VERDİLER

Yapıcı kardeşler rekortmenler arasında


Paralel Emniyet Müdürü Salih Tuzcu Konya’da plan üzerine plan yapıyordu. Nusret Argun üzerindende iş dünyasına mesaj verdi. Bakın bizim dokunmayacağımız kimse yok  Ejder Bildik ve Nusret Argun’a  dokunduk diyerek işadamlarını toplayarak gözdağı verdi. Beyşehirli Yapıcılar, Katırcılar, Aşçılar’a  özellikle Mehmet Aşçıya mesaj verildi.

MEHMET AŞÇI PARALELE OKADAR DESTEK VERMESİNE RAĞMEN CEZAEVİNE GİRMEKTEN KURTULAMADI. VE BÜYÜK BEDELLER ÖDEYEREK TAHLİYE EDİLDİ


Mehmet Aşçı bir operasyonda gözaltına alındı. Paralel yapıyla süren uzun pazarlıklar sonucunda çok yüklü paralarla serbest bırakıldığını herkez biliyor. Üstelik Mehmet Aşçının kardeşleri Kimse Yokmu Derneğinin yönetiminde olmasına rağmen Mehmet Aşçı’dan istediklerini aldılar.

 

Son olarak Bülent Kaşdoğan olayına gelelim. Bülent Kaşdoğan Meram Belediyesinin mühürlediği binanın işletmesini HDP’ye vermiş bu konuyu önümüzdeki günlerde detaylarıyla açıklayacağız

KONYA'NIN NABZI ÖZEL

 

 

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Son Eklenen Haberler

Konya haberleri
Konya’da Trafik polisi kazada yaralandı, kardeşi öldü