00:00:00
-A +A
   Bay Gölge
Bay Gölge

Sayın Cumhurbaşkanım Konya Size İhanet Ediyor

Merhaba sevgili okurlarım. Yeni bir yazımla daha sizlerle birlikteyim.

En son yazımızda Paralel Eski Konya Emniyet Müdürü Salih Tuzcu’nun kimlere kumpas kurduğunu ve Konya iş dünyasına nasıl mesajlar verdiğini kaleme aldık.

Yazımızda ismi geçen insanlarında Paralel Yapı ilke ilgili açıklama yapmalarını istemiştik. Güzel Konyamız ve Konyamızın Gruru Ahmet Hocamızın görevi bırakmasından sonraki süreçte Konya’da neler yaşandı. Herkez büytük bir operasyon bekliyordu ama DAĞ fare doğurdu.Göstermelik Cemaatin kıydırık okullarına kayyum atandı. Aslında buda önemli bir gelişme herkes bunu biliyor ama kimse adım atmıyordu. Atılmayan adımların bedeli çok ağır ödendi. Başta Hemşehrimiz Konyamızın evledı Ahmet Davutoğlu, sonrasında Konya Valimiz Muammer Erol koltuklarından oldu.

Sırada kimler var bir çok isim geçiyor ama Teşkilatlardada büyük değişikliklere gidilmesi bekleniyor. Parelel mücadelede sessiz kalmayı tercih edenlerde eşyalarını şimdiden toparlamaya başlasın. Çünkü Paralel Yapı konusunda ihanet eden bedelini ödeyecektir. Musa Arat ve Belediye başkanlarından bugüne kadar Paralelin P’sini duyamadık. Paralelle mücadele etmeyen içinde barındırıp sessiz kalan ve müdahele etmeyen hem Cumhurbaşkanımız Sayın Tayyip Erdoğan’a hemde davasına ihanet etmiş olur.   

 Ahmet Davutoğlu etrafındaki insanlar yüzünden görevi bırakmak zorunda kalmıştır. Davutoğluna yakın isimler Davutoğlunun bilgisi dışında bir çok işler yaparak Ahmet Hocamıza zarar vermişlerdir. İşin diger boyutu ise Konya’da Paralel yapıyla mücadele konusunda hiçbir şeyin yapılmaması Ahmet Hocamızın sonunu hazırlamıştır. Ak Parti İl Teşkilatı ve belediyeler nasıl olsa başbakan memleketi hiçbir şey  olmaz gözüyle her konuda rahat ettiler. Parelel Operasonu Engellettirdiler. Ve ilk kesilen faturalar çok ağır oldu. Devamında bir çok ismin gideceği yönünde duyumlar kulaktan kulağa dolaşıyor. Konya Adliyesinde bazı savcılar ve hakimler gitti ama asıl gitmesi gereken hakimler yerinde duruyor. Sayın Başsavcım neyi bekliyorsunuz Allah aşkına Karaman’da savcılık operasyon yapıyor Karaman imamınıda Konya’da yakalıyorlar. Siz hala neden bekliyorsunuz artık bir şeyler yapın yapmazsanız bu adamlar diğerleri gibi firar edip kayıplara karışacaklar…

Konya 2. Ağır Ceza Mahkemesi  hakimi giden hakimlerden biri nereye gitti Ankara istinas mahkemesine gitti. Konya 2. Ağır ceza hakimi Mehmet katırcı’ya 3.yıl 9 ay gibi mükafat şeklinde ceza vermiş bir hakimdi. Aynı hakim Memduh Oğuz’u serbest bırakarak kaçmasına zemin hazırlayan hakimdi. Tüm bunlar olup biterken bu şehrin valisi bu şehrin başsavcısı neden kılını kıpırdatmadı neden sessiz kaldılar.  Bu şehir kendi evladı Başbakanını  ve Valisini kaybetti. Konya Adliyesinde 1.sulh ceza 2. Sulh ceza ve 3. Sulh ceza mahkemeleride Devletin terör örgütü ilan ettiği ve paralelçete davasında yargılanan şahsıların haberlerine erişim engeli veriyorlar. Bizim bu işe aklımız fikrimiz ermiyor erdiremiyoruzda zaten. Ve adamlar böyle kararlar verirken Başsavcıdan ses soluk yok… Sayın Cumhurbaşkanım hainler içimizde malasef Konya size resmen İl Teşkilatıyla Belediyeleriyle Adliyesiyle Emniyetiyle sivil toplum kuruluşlarıyla İl ve İlçe teşkilatlarıyla topyekün ihanet içindedir. Bu ihaneti bilipte ses çıkarmayıp müdahalede bulunmayanlarda size karşı büyük ihanet içindedir.

Vali yardımcısı Fazlı Akgün TURGEV Kız Öğrenci Yurdu’na baskın yapan paralel tetikçisi müfettişlerden Osman Şahin’in “Burası malum yurt mu, Bilal’in yurdu mu” çıkışını Konya İl Milli Eğitim Maarif Teftiş Kurulu Başkanlığı Uyarı Cezası’yla cezalandırmış, Valilik İl Disiplin Kurulu da Uyarı Cezası’nı iptal etmişti, İl Disiplin Kurulu’nun başında da Vali Yardımcısı Fazlı Akgün bulunuyor, paralelci müfettişlere toz kondurmayan adam da aynı Vali Yardımcısı, o kararın altında imzası var!

Esnaf Kefalet Başkanı İbrahim Turgut’un çevirdiği bir çok fırıldak var bu fırıldakların hepsi cezasız kaldı. Çünkü İbrahim Turgtn’un avukatı Ahmet Davututoğlunun ablasının kardeşiydi.

Birlik Enerji Mustafa Küçükkoç  Mehmet Katırcı mağdurlarından  Ahmet Davutoğlu’nun Yiğenleri ve eniştesi aracılığı ile bir çok ihale ve teşfik  aldılar. Bankalardan kredi aldılar. Özellikle alınan enerji ihaleleri incelensin ne fırıldakların çevrildiği ortaya çıkacaktır.  Birlik enerji Mustafa Küçükkoç’un kızkardeşinin üzerindedir.  Sebebi ise Mustafa Küçkkükoç’un Mehmet Katırcı ile olan borç meseleleri yüzünden şirketi kardeşinin üzerine aldırıp vekeletle işlerini yürütmektedir.

Daha bunlara benzer bir çok örnek var… Sayın Cumhurbaşkanım Konya Size İhanet  Ediyor…

 

 

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Son Eklenen Haberler

Konya haberleri
Konya’da Trafik polisi kazada yaralandı, kardeşi öldü