00:00:00
-A +A
   Bay Gölge
Bay Gölge

TEFECİLER-IRZ DÜŞMANLARI-KEMAL CAN VE İTALYAN

Merhaba sevgili Konya’nın Nabzı okurları. Yeni yazımla sizlerle birlikteyim. Öncelikle bana ulaşmak isteyen ve görüşmek isteyen bilgi ve belge paylaşmak isteyen okurlarım bana Konya’nın Nabzı Gazetesininden ulaşabilirsiniz.


İlk olarak Mehmet Katırcı Davasıyla başlamak istiyorum. Geçtiğimiz günlerde Mehmet Katırcı, Celalettin Hakan Katırcı ve Ahmet Köroğlu, Mustafa ve Nuri Erginer kardeşler ve Mustafa Küçükkoç arasındaki dava sonuçlandı. 2. Ağır ceza mahkemesinde görülen davada Mehmet Katırcı 3 Yıl 9 ay hapis cezası aldı. Mehmet Katırcı temyize götürdü. Ahmet Köroğlu, Mustafa ve Osman Erginer kardeşler ve Mustafa Küçükkoç’da katırcıya verilen 3 yıl 9 ay hapis cezasını az bularak onlarda itiraz haklarını kullandılar. Yıllardır devam eden bu davada sonuç ne çıkacak bekleyip göreceğiz. Ayrıca Erginer kardeşler Mekpan Panel'in geri alınması için yeni bir dava süreci başlattılar.


İŞADAMININ IRZ DÜŞMANI OĞLU


Konya’da Bir işadamının oğlunun Kırıkkalede başına gelen olaydan bahsetmek istiyorum sizlere… İşadamının Oğlu Kırıkkalade Paralel bir mobilya firmasının sahibinin oğluyla Lüx bir evde kadınlarında bulunduğu ortamda alem yaparlar. Mangal içki uyuşturucu derken kafalar güzelleşir.

İşte tüm olaylar bundan sonra başlar. Malum işadamımızın oğlu İçki ve uyuşturucunun etkisiyle kadınlardan birine zorla ters ilişkiyle tecavüz eder.

Tecavüze uğrayan kadın hemen polise giderek şikayetçi olur.  Polis harekete geçerek İşadamımızın oğlunu ve yanındakileri gözaltına alarak 2 gün boyunca nezarette tutar. Malum işadamımızda para çoktur bu haberi öğrenince her zaman olduğu gibi devreye malum paralel avukatlar girer. Paralel avukatlar bu olayın para ile çözüleceğini söylerler ve Malum işadamımız kesenin ağzını açar 100 Bin TL ile bu işi ört bas etmeye çalışır. Ama ne kadarda ört bas etmeye kalksada ortada bir adli tıp raporu vardır. Bu olayı ört bas ettiğini sanan Irz Düşmanlarını malum işadamı ve oğlunun ipliğini yakın bir zamanda pazara çıkartacağız. Bu dünyanın birde öbür tarafı var.  Bir çok ocak söndüren, milletin malına mülküne zorla çöken, milletin ırzına namusuna göz diken bu şerefsizleri ve Paralelci yandaşlarını çok yakında belgelerle deşifre edeceğiz.


KONYA ŞOFÖRLER ODASINDAKİ YOLSUZLUK OLAYLARI


Konya Şoförler Odasında peş peşe yaşanan zimmet olayları ve Müfettişlerin Odayı inceleyip zimmet olaylarını tescilleyip savcılığa verdiği bilgi ve belgeler ve odanın içinde dönen fırıldak olaylar bardağı taşırdı. Taksici ve Kamyoncu esnaflarının yıllık aidatları üzerinden yapılan usulsüz işler Taksici esnafını çileden çıkardı. Ortada bu kadar yolsuz ve üsülsüz işler varken Kemal Can’ın hala o koltukta oturması büyük sıkıntı, Üstelik Müfettiş raporlarında Kemal Can’ın başkanlık yapması uygun değil ibaresine rağmen bu adam hala koltuğunda oturuyor. Geçtiğimiz günlerde zimmet ve evrakta sahtecilik olaylarıyla ilgili oda çalışanı Tamer Yıldırım’ın savcılığa verdiği ifadede 30 Bin TL civarındaki parayı kendisinin almadığını ama kendisinin ödediğini söylemesi şaşkınlık yarattı. Bunu üzerine savcı oğlum madem bu parayı sen almadın peki neden sen ödedin ozaman sözleri üzerine bilmiyorum efendim dedi. Konya Şoförler Odasında yaşanan bu skandal olaylar esnafı derinden üzmektedir. Kemal Can bir an önce görevden alınmalıdır. Milletin parasını kendi özel harcamalarında kullanan bu insanlara birileri dur demelidir. Kemal Can ile ilgili araştırmalarımız devam edecek.

 

KARA PARA TRAFİĞİ ve İTALYAN


Bu konuyla ilgili yaklaşık 7 aydır ihbarlar alıyoruz. Gelen ihbarlarda Konya’da bir çok işletmeye para akışı sağlayan İtalyan lakaplı bir Şahıs. Konya’da Geçmişte Batan bazı  inşaat firmalarınında İtalyan lakaplı şahsın paralarını kullandığı ve  İtalyan tarafından batırıldığı iddia ediliyor. İtalyan lakaplı bu şahıs Konya’da bir çok firmaya,  içkili pavyon ve eğlence merkezlerinede para akışı sağlıyor.İtalyan Lakaplı şahsın Konya'da para kullandırdığı yerlerdede ortaklığı bulunuyor. Bu konuyla ilgili detaylı araştırmalarımız neticesinde ve batırılan bazı şahıslarla yapacağımız röportajlarımız olacak…


Şimdilik Kalın Sağlıcakla

Bay Gölge -Konya'nın Nabzı 

 

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Son Eklenen Haberler

Konya haberleri
Konya’da Trafik polisi kazada yaralandı, kardeşi öldü