00:00:00
-A +A
   Bay Gölge
Bay Gölge

TEFECİLERİN BİMERE YAZDIKLARI YALANLAR

Merhaba Sevgili Konya’nın Nabzı okurları. Yeni yazımla sizlerle birlikteyim.

Öncelikle İhsaniyedeki malum beyaz tefecilerle başlamak istiyorum.

Mehmet Akif Güleç ve Selçuk Gencer 17-08- 2015 tarihinde Yayın gurubumuz yöneticileriyle ilgili Bimer’e şikayette bulunmuş. Konya’da Tefecilikle ilgili maliye tarafından incelenmiş ve halende Tefecilikle ilgili mahkemeleri olan bu şahıslar

Bimer’e adeta yalanları sıralamışlar.

Şikayet konusunda Korkmaz Medya Grubunun Türkiye Genelinde bir çete olduğunu ve bu örgütün toplanma merkezinin Konya olduğundan bahsetmiş. Ayrıca yeraltı dünyasının büyük isimleriyle çalıştığımızdan bahsetmiş. Bizim arkamızda yer altı dünyası varmış. Bizim haklarında yaptığımız tefecilik haberlerinden sonra eşiyle ayrılmış yuvası dağılmış ve üstüne üstlük işyerini kapatmış. Ayrıca bunalıma girmiş kendisine ve aliesine zarar vermekten korkuyormuş.

Devletimizin saygın bir kurumunu yalanlarla meşgul eden Selçuk Gencer ve Mehmet Akif Güleç ile ilgili Yayın Gurubumuz belgeler ve bilgiler doğrultusunda Konya Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacaktır.

Ülkemizin üzerinde oynanan bir çok oyun varken Devletimizin saygın bir kurumu BİMER’İ yalanlarla meşgul etmeye kimsenin hakkı yoktur. Bunu yapanlarda cezasını çekecektir.

Konya’nın Nabzı gerçek olmayan belgesi olmayan hiçbir olayı haber yapmaz.

İşte Gerçekler

Selçuk Gencer ve Mehmet Akif Güleç İhsaniyede Samsung Bayisi Maket Elektironik’in sahipleridir. Askon Konya şubesindede üyelerdir. Askon’un sitesindede Maket Eleoktironik sahibi Selçuk Gencer diye geçmektedir. Ayrıca Basında Çıkan haberlerdede Samsung Maket Elektironik yönetim kurulu başkanı Selçuk Gencer diye geçmektedir. Tefecilikle ilgili davaları olan bu şahıs Aselkom diye bir isim şirketi vardı. Tefecilik olayları aykuka çıkınca burayı mecburen kapatmak zorunda kaldı. Bimer’e yazdığı şikayette işyerimi kapattım diye bahsettiği şirket budur. Devletin kurumu Bimer’e yalan şikayette bulunmuştur. Samsung Bayisi İstanbul Merkezlidir. Bu şirkettede  resmiyette Selçuk Gencer ve Mehmet Akif Güleç’in kardeşleri yetkililerdir.Halende faaliyetlerine devam etmektedir  kapattıkları bir yerde yoktur.

Devletin Kurumu Bimer’i yalan yanlış bilgilerle meşgul etmektedir.

Bu konuyla ilgili gerekli işlemler yayın grubumuz tarafından savcılığa yapılacaktır.

Bu konuyla ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Şimdilik Kalın Sağlıcakla...

Bay Gölge -Konya'nın Nabzı

 

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Son Eklenen Haberler
Bugün içinde çok okunan haberler

Konya haberleri
Konya'da elektrik kesintisi