00:00:00
-A +A
   Bay Gölge
Bay Gölge

Vakfımın adı mehir,sevdiğimin adı nehir,mütevelli heyetimin aklı zehir

MEHİR,İslam hukukunda erkeğin evlenirken kadına verdiği veya vermeyi taahhüt ettiği para yada maldır.mehir;kadının malvarlığına dahil olur ve üzerinde dilediği tasarrufta bulunabilir.dört mezhebin hukukunda bu kural mevcuttur.

MEHİR;denince hepimizin aklına ismiyle tabir olan vakıf geliyor.1996 yılından beri faaliyet gösteren konyamızın meşhur vakfında olaylar dinmek bilmiyor.olaylar farklı, oyuncular neredeyse 20 yıldır hep  aynı.sayın muhterem Mustafa Özdemir beyefendi ve saz arkadaşlarının 96 yılında icra ettikleri muhteşem şarkı,sosyal medya ve uygulamalı genel platformlarda ‘çalıyorda çalıyor’hep aynı nakarat üzerinden ‘çalıyorda çalıyor’… Bu şarkıyı en çokta sayın Özdemir söylüyor:

‘’Vakfımın adı mehir,sevdiğimin adı nehir,mütevelli heyetimin aklı zehir,kurban olduğum yüce rabbim günahlarımı tehir et,tehir..’’

Yaklaşık 2 ay önce haber sitemizde, Mustafa Özdemir beyefendinin icraatlarından derlediğimiz belgeli haberler sunduk.sayın özdemir’e söz hakkı verdik.mustafa bey, söz hakkını kullanmak yerine sosyal medyada şov yapmayı tercih etti.önce mehir vakfı başkanlığından istifa ediyorum dedi,sonra düzeltti mütevelli heyeti başkanı olacağım dedi,dayanamadı ‘’fırın kebabı yada duble etliekmek’’karşılığında sözüm ona gazetecilere aynı gün ‘’kendinden bahsetmeleri’’için ısmarlama köşe yazdırdı.

İşe başladığı yıllarda Erbakan hoca üzerinden yürüyen aslan Mustafa, şimdide sayın Erdoğan üzerinden prim yapma sevdasına düşüp araya onlarca kişiyi sokarak kendini Aksaray’a davet ettirmeyi başardı. ‘’uzun adam’’la kısa metrajlı görüntü veren sayın Özdemir’in resimlerini ilk kez gören bu zatı muhteremi çok önemli bir zevat zanneder.aslında  öyle değil.

 bu zevat-ı  kiram,mehir vakfı adında kurduğu paravan vakıfla pek çok gencin hayalini çalmıştır.bu adam vakıf için toplanan para ve yardımları sosyal medyada fotoğraf vermek için çar çur etmiş.gazeteciler başta olmak üzere millete yemek vermek için,özel durumlar için  beyaz eşya siparişi vererek vakfı bir yılda yüzbin lira zarara uğratan bir zattır.

haydi yalan de aslan mustafam?

Yalama dolama ile gazete muhabirlerine bizi kötülemek yerine bir basın toplantısı düzenleyip kendini neden aklayamadın aslan mustafam?

Gerçi  Senin görüntün ‘’ak ‘’ruhun ‘’halk’’ öyle değimli aslan mustafam.halkçı kimliğini sayın Atilla kart ve baş yaveri Bülent beyle meramda görüntülenerek tescillettin.Sonrada sosyal medya üzerinden paylaştığın o fotoğrafı sildin. Belki Ak Partililer görür kızar diyemi acaba?  atilla kart’la neler konuştuğunun inan bir değeri yok.ne yapmaya çalıştığını çok merak ediyoruz?kendini  ‘’derin’’ilan eden hastalıklı bir yapınız umarım yoktur. varsada Allah yardımcınız olsun,şifalar dileyip sağ salim hayatınıza devam etmenizi isteriz.

 Birde Mütevelli heyeti başkan’ı oluyorum diye bas bas bağırıyordun ne oldu Genel kurul yaptınız gene aynı tas aynı hamam yola devam ediyorsunuz

 

Yaklaşık 2 yıldır bildiğim ama 2 aydır beynimi kemiren bir merakım var sayın Mustafa Özdemir(aslan mustafam)beni ve okuyucularımızı bu konuda aydınlatırsanız çok müteşekkir olacağız.

 

Meram eski belediye başkanı olan sayın serdar kalaycı’nın evine senin ve vakfın yüzünden neden haciz gitti,serdar kalaycı ve ailesi neden sizin yüzünüzden zorda kaldı…?

Son olarak Mehir Vakfına ait olan arsalar satılmış bilgileri geldi bu konuyuda önümüzdeki  günlerde işleyeceğiz. Ayrıca Mehir Vakfına tüm bu yolsuzluklara inat destek veren kurumlarıda açıklayacağız.

 

İsmi ile iştigal eden harama bulaşmayan vakıflarla;Sağlık huzur ve bereket dileklerimle kalın sağlıcakla

 

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
  • agro best

    02:06:58 28 01 2015

    Sözkonusu şahsı sevmem, sosyal medyadaki o fotoğraflarının hepsinin yapmacık ve riya dolu olduğunu apacık, ruh hali de zaten pek sağlıklı görünmüyor,fakat, adamın 15 yılda bu vakıfta, bütün yolsuzluğu 100 bin TL olamaz, O kadar miktar o kıymetteki bir vakfın 15 yıllık yemek çiçek vs. harcaması olması için oldukça makul rakam.Varsa bu yolsuzlukları çıkarın.Ama yoksa da, 100bin lira yolsuzluk yaptı diye buraya yazarken utanmalısınız!!!
Son Eklenen Haberler
Bugün içinde çok okunan haberler

Konya haberleri
Konya'da elektrik kesintisi