00:00:00
-A +A
   Süleyman Göksu
Süleyman Göksu

ÖMER ÜNAL HATAY DAN ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİ...

Geçtiğimiz günlerde Hatay'da, Mevlana Şehri Konya'dan önemli bir misafirimiz vardı.  Ak Parti Konya Milletvekili ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Ömer Ünal, ayağının tozuyla Hatay'da İl Danışma Meclisi toplantısına katıldı. Ömer Ünal Hatay'da önemli açıklamalarda bulundu.

Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU, Genel Başkan Yardımcımız ve Teşkilat Başkanımız Mustafa ATAŞ'ın sizlere özel selamını getirdim, dedi. İl Başkanı Ahmet ATIÇ'tan Hatay ile ilgili sevindirici bilgiler aldığını, üye sayısının ise önemli bir seviyede olduğunu, görevlilerin ve seçmenlerin üye sayısını daha da artırmak için gayret içinde olacaklarına inandığını açıkladı. Ayrıca, şu an gündemlerinde üye güncelleme çalışmalarının yer aldığını, bu konuda teşkilatların gerekeni yapacaklarına işaret etti.

Ünal, bu güne kadar Hatay'ın, seçimlerde üzerine düşeni fazlası ile yaptığını, bu durumun sevindirici olduğunu vurguladı.

Daha önce Karatay İlçe Başkanlığı da yapan, teşkilatçı kişiliği ile tanınan Ak Parti Konya Milletvekili Ömer Ünal, Ana Kademe, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile birlik beraberlik içinde önemli başarılara imza attıklarını, 2 Kasım sabahı tekrar çalışmalara başladıklarını her zaman olduğu gibi seçime hazır olduklarını ifade etti.

İstanbul'da üniversite talebelik yıllarında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı yakından tanıma fırsatı bulduğunu açıklayan Ömer Ünal, eski dönemlerde Ak Parti olarak çok sıkıntılı zamanlar yaşadıklarının altını çizerek, belli çevrelerin  kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Muhtar bile olamayacağını defalarca gündeme getirdiklerini söyledi. Ancak halkın desteği ile Başbakan, Cumhurbaşkanı, şimdi de sizlerin destekleri ve Allah'ın izni ile Devlet Başkanı olacağını belirtti.

Hatay'a büyük önem verdiklerini, önümüzdeki Mahalli seçimlerde 11 olan İlçe Belediye Başkanlığını sayısını, Büyükşehir Belediye Başkanlığı da dahil olmak üzere 16 ya çıkaracaklarını, bunun için azim ve karalılıkla çalışma yürüteceklerini dile getirdi.

Hükümet olarak başka siyasi partiler gibi vaatler için Noter Tasdikine gerek duymadık, Milletimiz için her zaman sözümüz senet olmuştur. Söz verdiğimiz icraatları süratle bir bir yerine getiriyoruz, şeklinde konuşmasını sürdürdü.

Ülkemiz için ortaya sürülen sıkıntıları kesin bir şekilde aşacağız, İnsanlarımızın geleceği için tüm çalışmaları yaparak, her zamanki gibi başarıdan başka düşünceleri olmayacağını, Yeni Türkiye için belirlenen hedefleri gerçekleştirmek için üzerimize düşen her görevi yapmaya hazırız, şahsıma gösterilen ilgi ve alakadan ötürü çok teşekkür ediyorum diyerek konuşmasını sona erdirdi.

Yeni Teşkilat Başkanımız ve Konya Milletvekilimiz Ömer ÜNAL, beye önemli görevinde başarılar diliyorum. Şahsında tüm Konyalı kardeşlerime, birlik ve beraberlik şehri Hatay'dan selamlarımı iletiyorum.

 

Yorum Yap
Yorumunuz
1000
Son Eklenen Haberler

Konya haberleri
Konya'da elektrik kesintisi!