AK Parti Karaman'da 3 isim istifa etti

23 Ocak 2021 07:37

AK Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç, AK Parti Karaman İl Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Koca ve AK Parti Karaman İl Yönetim Kurulu üyesi M. Fatih Sevim görevlerinden istifa ettiklerini duyurdu.

 AK Parti  Karaman'da 3 isim istifa etti?v=1

AK Parti Karaman'da istifalar yaşandı. AK Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç, AK Parti Karaman İl Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Koca ve AK Parti Karaman İl Yönetim Kurulu üyesi M. Fatih Sevim görevlerinden istifa ettiklerini  duyurdu.

2010’DAN BERİ AKP’DE SİYASET YAPIYORDU

3 isim de istifalarını sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Geçtiğimiz Eylül ayında AK Parti Karaman Merkez İlçe Teşkilatının olaylı geçen 7'nci Olağan Kongresi'nde yeniden başkan seçilen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç istifasına ilişkin, “AK Parti Genel Merkezimizin tensipleriyle Ekim 2019 tarihinden bugüne kadar büyük bir onur ve gururla yürüttüğüm Karaman AK Parti Merkez ilçe başkanlığı görevinden bugün itibarıyla ayrılmış bulunmaktayım” ifadelerine yer verdi.

2010 yılından beri AK Parti'de aktif siyaset yapan AK Parti Karaman İl Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Koca ise istifasına ilişkin “2010 yılında, aktif siyaset hayatıma başlamış olduğum, bu kutlu davanın bir eri olmaktan her zaman onur ve gurur duydum. Bugün itibariyle görevini yürüttüğüm Ak Parti Karaman İl Başkan Yardımcılığı ve İl Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ediyorum” dedi.

AK Parti Karaman İl Yönetim Kurulu Üyesi M.Fatih Sevim ise istifasını “Gördüğüm lüzum üzerine yürütmekte olduğum Karaman Ak Parti İl yönetim kurulu üyeliğinden istifa ediyorum. Başta İl Baskanim Abidin Çağlayana ve mesai arkadaşlarıma desteklerinden dolayı sonsuz şükranlarımı sunarım” açıklamasıyla duyurdu.

Etiketler :
Yorumlar (0)
Hava Durumu
+7
°
C
H: +
L: +
Konya
Çarşamba, 04 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pe Cu Ct Pz Pt Sa
+ + + + + +10°
-2° -1° + +