Ankara’da kritik toplantılar!

27 Şubat 2020 22:59

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında Ankara'da bir acil güvenlik toplantısı yapıldığı bildirildi. Saat 23:00 sularında başlayan toplantı verilen aralarla birlikte yaklaşık 6 sürdükten sonra sona erdi. Toplantı sonrası açıklama yapılmayacağı bildirildi. Öte yandan Meclis'te grubu bulunan CHP, MHP ve İYİ Parti olağanüstü toplandı.

Ankara’da kritik toplantılar!

Beştepe’de gerçekleştirilen ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlık ettiği güvenlik zirvesi sona erdi. Toplantıya Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hakan Fidan ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da katıldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun İdlib’deki gelişmelerle ilgili CHP Merkez Yürütme Kurulu’nu topladı. CHP’li bir grup milletvekilinin de Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla Hatay’a gittiği öğrenildi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve divan üyelerinin MHP Genel Merkezi’nde İdlib’de yaşanan gelişmeleri takip ettiği belirtildi.

AKŞENER, ERDOĞAN’I ARADI

İYİ Parti’den gelen açıklamada da, “İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener İdlib’de meydana gelen gelişmelerle ilgili olarak sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile telefonda görüştü. Genel Başkan Akşener Balıkesir’deki programını iptal ederek, gelişmeleri takip ve değerlendirmek üzere Ankara’ya dönüyor.” denildi.

Etiketler :
Yorumlar (0)
Hava Durumu
+7
°
C
H: +
L: +
Konya
Çarşamba, 04 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pe Cu Ct Pz Pt Sa
+ + + + + +10°
-2° -1° + +
Gazeteler