Babasını coronadan kaybetti, kimse ‘bana bir şey olmaz’ demesin uyarısında bulundu

29 Haziran 2020 16:30

Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde yaşayan Hacı Göl isimli genç geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda babası ile birlikte corona virüsüne yakalandığını açıklamıştı. Babasının 12 günlük mücadele sonucunda corona virüsünden hayatını kaybettiğini duyuran Hacı Göl, “ lütfen bu konuyu dikkate alalım kimse bana bulaşmaz demesin sosyal mesafeyi koruyun benim canım yandı başkasının yanmasın” uyarısında bulundu.

Babasını coronadan kaybetti, kimse ‘bana bir şey olmaz’ demesin uyarısında bulundu

Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesi Yukarı Borandere Mahallesi’nde bir evde yapılan nişan merasimin ardından bir kişi de corona virüse rastlandı. Bunun üzerine filyasyon ekiplerinin mahallede yaptığı çalışmalar sonucunda Haci Göl ve babası İbrahim Göl’ün corona virüsü testi pozitif çıktı.

“MİLLETİN GELECEĞİNİ YAKTILAR”

Corona virüse yakalandığını ve Kayseri Şehir Hastanesi’nde tedavilerine  başlandığını sosyal medya hesabından duyuran Haci Göl, “Lütfen bu hastalığı dikkate alalım. Maske, mesafe ve hijyen konusunu unutmayalım. Birilerinin mutluluğunu paylaşmak için kendi hayatınızı karartmayın. Ben çocuklarımın yüzüne bakamadım, sarılamadım. Çıkıp çıkmayacağım belli değil. Düğün, nişan böyle şeylere arkadaşlarınızı çağırıp kimsenin hayatını, yuvasını yıkmayın. Bizim köyde ‘bir nişan yapalım’ dediler. 300 hane köy karantina altında. Perişan bir durumdalar. Köyde bir nişan yaptılar milletin geleceğini yıktılar” ifadelerini kullanmıştı.

“BENİM CANIM YANDI BAŞKASININ YANMASIN”

Hacı Göl dün sosyal medya hesabından yaptığı yeni açıklamada babasını corona virüsünden kaybettiğini duyurdu.

Vatandaşlara uyarılarda bulunan Göl, şu ifadelere yer verdi:

“Babam Covid 19 korona dan dolayı 12 gündür mücadele ettiği yaşamına an itibari ile yenik düşmüştür Allah rahmet eylesin mekânı cennet olsun inşallah.  Lütfen bu konuyu dikkate alalım. Kimse ‘bana bulaşmaz’ demesin, sosyal mesafeyi koruyun.  Benim canım yandı başkasının yanmasın. Allah devletimize milletimize zeval vermesin. Elinden geleni yaptı ama olmadı.”

 

Etiketler :
Yorumlar (0)
Hava Durumu
+7
°
C
H: +
L: +
Konya
Çarşamba, 04 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pe Cu Ct Pz Pt Sa
+ + + + + +10°
-2° -1° + +
Gazeteler