Başkan Pekyatırmacı Ve Kaymakam Yamlı Selçuklu Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi

19 Ekim 2020 17:52

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ve Selçuklu Kaymakamı Ömer Hilmi Yamlı Muhtarlar Günü’nde Selçuklu Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Avcıoğlu ve muhtarlarla bir araya geldi.

Başkan Pekyatırmacı Ve Kaymakam Yamlı Selçuklu Muhtarlarıyla Bir Araya Geldi?v=1

Muhtarlar günü etkinlikleri kapsamında Malazgirt Mahallesi Emekliler Lokalinde muhtarlarla bir araya gelen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, “Birlik ve beraberlikle Selçuklu’yu gelecek nesiller için daha yaşanılır ve daha refah hale getireceğiz” dedi.

Başbakanlık Genelgesi ile 2015 yılında Muhtarlık müessesi için, 19 Ekim tarihinin Muhtarlar Günü olarak ilan edilmesi üzerine Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ve Selçuklu Kaymakamı Ömer Hilmi Yamlı, Selçuklu da görev yapan muhtarlarla bir araya geldi. Maske ve mesafe kuralları gözetilerek yapılan ziyarette Başkan Pekyatırmacı, muhtarların önemli bir görevi ifa ettiklerini söyledi. Başkan Pekyatırmacı muhtarların gününü kutlayarak, “Bizim için muhtarlarımız çok değerli. Çünkü bütün yaptığımız işlerde hem planlama, hem uygulama hem de geri dönüş noktasında her zaman sizlere ihtiyacımız var. Aksi takdirde bu büyüklük ve nüfus yapısına sahip bir ilçeyi yönetmemiz mümkün değil. İlçemizde bütün birimlerimizle her daim olduğu gibi muhtarlarımızla da devamlı olarak iletişim halindeyiz. Vatandaşların kendilerine ilettikleri isteklerini muhtarlar da bizlere ileterek en hızlı şekilde vatandaşlarımıza hizmet ediyoruz. Bu birlik ve beraberlikle Selçuklu’yu gelecek nesiller için daha yaşanılır ve daha refah hale getireceğiz. Tekrardan bütün muhtarlarımızın gününü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaret sonrası Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ve Selçuklu Kaymakamı Ömer Hilmi Yamlı tarafından muhtarlara hediye takdim edildi.

Resim önizlemesi

Resim önizlemesi

Resim önizlemesi

Resim önizlemesi

Resim önizlemesi

Resim önizlemesi

Resim önizlemesi

Etiketler :
Yorumlar (0)
Hava Durumu
+7
°
C
H: +
L: +
Konya
Çarşamba, 04 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pe Cu Ct Pz Pt Sa
+ + + + + +10°
-2° -1° + +