CHP Karatay'da Sevnur Mumcu dönemi

27 Şubat 2020 07:46

Cumhuriyet Halk Partisi Karatay Kadın Kolları olağan kongresinde tek listeyle girilen seçimde Sevnur Mumcu başkan seçildi.

CHP Karatay'da Sevnur Mumcu dönemi

CHP Karatay ilçe binasında  gerçekleştirilen kongreye; CHP Konya İl Kadın Kolları Başkanı Şerife Tunç,CHP Karatay İlçe Başkanı Refik Serttaş,CHP Selçuklu Yöneticileri ve partili bayanlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından başlayan kongrede divan başkanlığına Nihal Kaya üyeliklere ise Sevil Pınarbaşı ve Fatma Solak  seçildi. Gündem ve seçimin blok listeyle yapılması oylanarak kabul edildi.

CHP Karatay Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Sevnur Mumcu yapmış olduğu konuşmada şu ifadelere yer verdi;  CHP çatısı, altı okun ilkelerine gönül vermiş her birey için okuldur. Geleceğin Türkiye’sine yön vermek ve laik demokratik Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatı olacak kadınlarımızın yetişme sürecine katkı sağlamak için biz kadınlar el ele, omuz omuza tüm gücümüzle, örgütlülüğümüzle alanlarda, meydanlarda, sandık başlarında sonuna kadar mücadele vererek partimizi iktidar yapacağız dedi

CHP Karatay Kadın Kolları ise şu isimlerden oluştu ; Ferda Can Cengiz,Birgül Demir ,Ayşegül Düğü Yasemin Eşmekaya ,İsmet Köse . Ümmügülsüm Öztürk. Fatma Solak, Asuman Şahin.

Etiketler :
Yorumlar (0)
Hava Durumu
+7
°
C
H: +
L: +
Konya
Çarşamba, 04 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pe Cu Ct Pz Pt Sa
+ + + + + +10°
-2° -1° + +
Gazeteler