Devlet Bahçeli: Şerefsizlerin arkası önü çok iyi araştırılıp, karanlık emel açığa çıkarılmalı

22 Mayıs 2020 22:01

İzmir’deki çeşitli camilerden müzik yayını yapılmasına tepki gösteren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Korsan şarkı çalınmasını sağlayan şerefsizlerin arkası önü çok iyi araştırılıp, karanlık emeller açığa çıkarılmalıdır” ifadelerini kullandı.

Devlet Bahçeli: Şerefsizlerin arkası önü çok iyi araştırılıp, karanlık emel açığa çıkarılmalı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İzmir’deki cami hoparlörlerinden müzik yayını yapılmasına ilişkin açıklama yaptı. Müzik yayını yapanlara “şerefsizler” diyen Bahçeli, şunları kaydetti.

Erdoğan cami provokasyonları için CHP’yi hedef gösterdi: Zevkten dört köşe bu rezilliği aktarıyor

“Türkiye’mizin yükselişinden rahatsız olan, ilerleyişini hazmedemeyen provokatörlerin, organize sabotaj ve suikast timlerinin her türlü kumpasını yıka yıka bekamıza ve varlığımıza sahip çıkacağız. Bilinmelidir ki, bayrak inmeyecek, ezan dinmeyecek, vatan bölünmeyecek, Türkiye düşmeyecektir.

Merkezi ezan okuma sistemine sızıp camilerimizin hoparlöründen korsan marş ve şarkı çalınmasını sağlayan şerefsizlerin arkası önü çok iyi araştırılıp, karanlık emeller açığa çıkarılmalıdır. Bu arada, hiç kimse İzmirli vatandaşlarımızı töhmet altında bırakmamalıdır. İzmir bizim iftiharımız, kurtuluşumuzun onurudur.”

Etiketler :
Yorumlar (0)
Hava Durumu
+7
°
C
H: +
L: +
Konya
Çarşamba, 04 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pe Cu Ct Pz Pt Sa
+ + + + + +10°
-2° -1° + +
Gazeteler