Doğu Perinçek Konya’da Konuştu

30 Kasım 2021 07:35

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Konya'da "Üretim Devrimi Kurultayı"na katıldı. Perinçek, "Zorlukları üreticinin, çiftçinin, işçinin, zanaatkarın sırtına vurmayacağız. Zorlukları Türkiye'deki herkes paylaşacak" dedi.

Doğu Perinçek Konya’da Konuştu?v=1

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Konya Zindankale Kültür Merkezi Süleyman Şah Salonu'nda düzenlenen "Üretim Devrimi Kurultayı"nda, üreticilerle fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiklerini vurguladı.

Anadolu'nun her yerinde "Üretim Devrimi Kurultayı" yaptıklarını dile getiren Perinçek, "Tek bir ses var, 'Böyle gitmez' deniyor. Çiftçilerimiz, işçilerimiz, sanayicimiz, esnafımız, halkımız herkesin ortak bir söylemi var. Nitekim Türkiye'yi yönetenler de artık mevcut ekonominin sürdürülemez olduğunu ifade etmeye başladılar." diye konuştu.

Perinçek, Türkiye'nin geleceğinin aydınlık olduğunu vurgulayarak, "Zorlukları aşarak o aydınlığa ulaşacağız. En önemli mesele milletimize bu zorlukları paylaşma bilincini vermek. Zorlukları üreticinin, çiftçinin, işçinin, zanaatkarın sırtına vurmayacağız. Zorlukları Türkiye'deki herkes paylaşacak." ifadesini kullandı.

Etiketler :
Yorumlar (0)
Hava Durumu
+7
°
C
H: +
L: +
Konya
Çarşamba, 04 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pe Cu Ct Pz Pt Sa
+ + + + + +10°
-2° -1° + +