İyi Parti Meram, Karatay ve Selçuklu'da mevcut başkanlarla yola devam

23 Şubat 2020 14:48

İyi Parti Selçuklu, Meram ve Karatay İlçe Teşkilatları 2. Olağan Kongrelerini tamamladı. Bu kongrelerde Selçuklu ve Meram’da mevcut başkanlar karşılarındaki adaya rağmen yeniden seçilirken, Karatay’da ise tek aday olan mevcut başkan Horasan yeniden güven tazeledi

İyi Parti Meram, Karatay ve Selçuklu'da mevcut başkanlarla yola devam

Konya’da İyi Parti İlçe Teşkilatları’nda 2. Olağan Kongre heyecanı yaşandı. Selçuklu, Meram ve Karatay’da gerçekleşen olağan kongrelerde mevcut başkanlar güven tazeledi. Meram’da yapılan kongre öncesi konuşan İyi Parti Konya İl Başkanı Gökhan Tozoğlu, sürecin tüm partililere hayırlı olmasını diledi. Başkan Tozoğlu, yeniden seçilen veya güven tazeleyen başkanlara da yeni dönemlerinde başarılar diledi.

 

 

İYİ PARTİ SELÇUKLU'DA BAŞKAN DEĞİŞMEDİ

İyi Parti Selçuklu İlçe Başkanlığı seçiminde halen başkanlık görevini yürüten Muammer Çağlayan yeniden başkanlığa seçildi. Tek liste ile gidilen seçime 400 delegeden 273 kişi seçime katıldı. Oyların tamamını alan Çağlayan göreve aynen devam dedi.

İYİ MERAM, AVCI’YLA DEVAM

İyi Parti Meram İlçe Teşkilatı 2. Olağan Kongresi’nde yapılan seçimde, mevcut Meram İlçe Başkanı Mehmet Avcı yeniden başkan seçildi. İYİ Parti Meram İlçe Teşkilatı 2. Olağan Kongresi, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Yapılan kongrede İyi Parti Meram İlçe Başkanı Mehmet Avcı, çoğunluğun oyunu alarak tekrar başkan seçildi. Kongrede gerçekleştirilen seçimde 178 oy kullanıldı. Oylama sonucunda Mehmet Avcı 137 oy, diğer aday Yener Sağlam 40 oy alırken, 1 oy ise geçersiz sayıldı. Kongrede konuşan Başkan Mehmet Avcı, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Teşkilatımız ile tam bir uyum içerisinde üye sayımızı arttırarak, partimizin sosyal tabanını geliştirerek, organizasyon kabiliyetini büyüterek her türlü çabayı göstereceğiz. Hedeflerimizden sapmadan, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener liderliğinde doğru, samimi bir yöntemle her bir insanımıza ulaşacağız. Geçmişte hangi partiye oy vermiş olursa olsun Türkiye’nin birliği, beraberliği ile ilgili sorunu olmayan herkes bizim doğal seçmen adayımızdır. Bu nedenle hiçbir vatandaşımızı geçmiş siyasi tercihlerinden dolayı rencide etmeden, aşağılamadan her bir vatandaşımıza ulaşmak için gayret ortaya koyacağız. Bugüne kadar bizi bir takım algı operasyonları sebebiyle farklı gören ve tanıyan vatandaşlarımıza gönlümüzü açacağız, kendimizi anlatacağız. Bizim vatanın birliği, milletimizin bütünlüğü, devletimizin ebet müddet olduğu konusundaki düşüncelerimizi paylaşacağız, önyargıları gidereceğiz” dedi.

İYİ PARTİ KARATAY HORASAN'LA "DEVAM" DEDİ

İyi Parti Karatay İlçe Kongresi yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimde Muzaffer Horasan İYİ Parti Karatay İlçe Başkanlığı görevine seçildi. Cumartesi yapılması gereken ancak çoğunluk sağlanamadığı için bir sonraki güne ertelenen seçimde daha önce aday olan Abbas Öztürk yarıştan çekildi.  Tek adayla giren Muzaffer Horasan, 97 delegenin katıldığı seçimde oyların tamamını alarak yeniden partisinin ilçe başkanı oldu.

Etiketler :
Yorumlar (0)
Hava Durumu
+7
°
C
H: +
L: +
Konya
Çarşamba, 04 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pe Cu Ct Pz Pt Sa
+ + + + + +10°
-2° -1° + +
Gazeteler