Az Bulutlu

6°C
Konya

Başkan Kavuş: “Bizim için Meram’da her mahalle bir kalp atımı uzaklıktadır”

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, hafta sonunu Meram’ın merkeze uzak mahalle ziyaretlerine ayırdı. İlçenin 18 ayrı mahallesinde vatandaşlarla buluşan Başkan Kavuş, vatandaşları dinledi. Aradaki mesafeler fark etmeksizin her mahallenin kendilerine aynı uzaklıkta olduğunu ifade eden Başkan Kavuş, “Önceliklerimizi sadece mahallelerimizin ihtiyaçları belirledi” diye konuştu.
Başkan Kavuş: “Bizim için Meram’da her mahalle bir kalp atımı uzaklıktadır”
Kayıt Tarihi: 12.02.2024 09:29 - Son Güncelleme: 21.02.2024 10:16
YAZI
A

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, hafta sonunda Meram’ın merkeze uzak 18 ayrı mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. Ziyaretlere AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları da katıldı. Bayat, Kayıhüyük, Kavak, İkipınar, Yeşildere, Kayadibi, Çomaklar, Sadıklar, Yeşiltekke, Çukurçimen, Hatunsaray, Sarıkız, Karaağaç, Botsa, Evliyatekke, Kilistra, Kumralı ve Kayalı mahallelerine yaptığı ziyaretlerde Başkan Kavuş, vatandaşlarla hasbihal etti. Kavuş, ziyaretlerinde bugüne kadar yapılan çalışmalar ve önümüzdeki süreçte yapılacaklar ile ilgili de bilgi verdi.


BAŞKAN KAVUŞ; “UZAK MAHALLELERİMİZİN REFAHI DAİMA ÖNCELİĞİMİZ OLDU”

Gittiği mahallelerde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, bu ilginin öncelikli kaynağının görev süresi boyunca bu mahallelerin sorunlarının çözümü için gösterdikleri hassasiyet olduğunu belirtti. Merkeze uzak mahalleleri yılda birkaç kez ziyaret etmeyi bir alışkanlık ve bir gelenek haline getirdiğinin altını çizen Başkan Kavuş, ziyaretleri ile ilgili yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi; “Merkeze uzak mahalle, yakın mahalle ayırımını hiç yapmadık. Son beş yılda bir taraftan talepleri karşıladık, diğer taraftan hizmette çıtayı her geçen gün biraz daha yükselttik. Bunu da bir ‘hizmette seferberlik’ ruhuyla yaptık. Bunun için öncelikle sorunların tespitini ve çözüm yollarını orada yaşayan mahallelilerimiz ile belirledik. Çözüm sürecini de, her bir mahallemizi yılda en az iki kez olmak üzere muhakkak ziyaret ederek yakından takip ettik. Meram’ın tüm mahalleleri ‘Gerçek Belediyecilik’ anlayışıyla çok daha önce tanıştı. Gördüğü hizmeti takdir etti ve bunu da sandığa yansıttı. İnşallah önümüzdeki seçimlerde de böyle olacak, tercihini ‘Gerçek Belediyecilikten’ yana kullanacak. Onlar da biliyorlar ki biz de hizmetlerimizin devamı için yine hazırız ve kararlıyız.”


ETİKETLER:

YORUM YAP

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Nöbetçi Eczane

Kategorideki Diğer Haberler